Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért engem szidnak le ha...

Miért engem szidnak le ha megromlik valamilyen kaja?

Figyelt kérdés

Komolyan, mintha csak én lennék a családban, aki eszik!

Apa ha megy vásárolni hoz kb 10 csomag szalámit. Ha nem fogy el és megromlik, engem hibáztatnak..


Ráadásul diétázok, szóval nem is eszek szalámikat... Hiába beszélek velük..


15/L


2011. júl. 12. 16:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
57%
Mert hülyék.
2011. júl. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Téged otthon konyhamalacnak használnak. Tiltakozz!
2011. júl. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg nekik hogy nem te vagy a konyhamalac. Meg hogy ne vegyenek ennyi mindent feleslegesen... Nálam is csomószor megromlanak a cuccok, mert én külön lakom de anyám mindig mikor jön hoz valamit magának hogy "legyen" és nehogy megegyem, de aztán persze rám rohad. Mondjuk ő nem hibáztat senkit, de nekem kell mindig kidobálnom a romlott, penészes stb holmijait.
2011. júl. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

én 24 vagyok és nálam is ez megy mikor itthon vagyok.

Az okára még nem jöttem rá sajnos

2011. júl. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Ráadásul nagyon finnyás vagyok, elég érzékenyek az érzékszerveim. Ha valami egy picit romlott, azt már nem tudom megenni
2011. júl. 12. 16:26
 6/28 anonim ***** válasza:
79%

"Ha valami egy picit romlott, azt már nem tudom megenni"

????? miért kellene megenni, ha romlott?

2011. júl. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Ja igen ezt nem írtam. Nagyon sokat cigiznek, szóval nem érzik rendesen a szagokat, ízeket.

Így szerintük az még nem romlott, és egy kis veszekedés után megeszik ők..

2011. júl. 12. 16:29
 8/28 anonim ***** válasza:
22%
Mondd meg nekik hogy minden jó ha a vége jó.Ez egy közmondás biztos ismerik.És mutasd meg nekik a rud szalámit és ha jó a vége akkor mond azt.MINDEN JÓ HA A VÉGE JÓ! XD De ettől függetlenül ahogy először irtam hülyék-.-'
2011. júl. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Ja ismerem ezt :DD
2011. júl. 12. 16:30
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nagyon érdekes a helyzet. Apám egy kereskedelmi és szolgáltató cégnél dolgozik, ahol kajákat csinálnak és hordanak ki iskolákba, öregek otthonába, kórházakba, stb. Minden nap vödörszámra hordja haza a rossz menzakaját, amelyeket imád. Még a spenótot is megkóstolta. Ha makaróni, bolonai, vagy lasagne van, azt is megeszi, pedig nem szereti. Ha mi hétvégén csinálunk (annál finomabb) lasagnét pl, ő nem eszi meg, egyék az olaszok felkiáltással... amit ő hoz, az jó :)

Másrészt mindig mindenből rak el, de nagy része kidobódik, mert felesleges (így is két hűtő, és egy nagy hűtőláda üzemel, de alig férünk a hűtőkben a sok cucca miatt, pedig csak négyen vagyunk). Amikor már mászik, penészes, akkor kidobhatom, de mindig morog, hogy nem tudta, hogy van, megette volna... nem egyszer volt, hogy vittem ki a penészes ételét, erre mondja, hogy jaj, most akartam megenni. Kezébe nyomtam és otthagytam, ha akarja, egye meg... gyanítom nem tette :)


A másik dolog, mikor még nem volt saját keresetem, és esetleg kértem valami ropogtatni valót, édességet, hogy hazafelé hozzon már, ha megy boltba. 1-2 zacskóval, dobozzal kértem. Hazahozott 30-40 zacskóval, dobozzal. A nagy része kidobódott, mert nem tudtam megenni annyit... később ha ugyanolyat kértem (fél-1 évre rá), akkor közli, hogy nem vesz, mert kidobódik... 5 karton persze, de 1-2 zacskó kéne csak... nem tud kicsiben gondolkodni... amióta van saját keresetem, sokkal egyszerűbb, mert megoldom az ilyen kérdéseket magamnak :)

2011. júl. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!