Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyünk nincs pénzünk, de...

Mit tegyünk nincs pénzünk, de szülinapra hívtak minket?

Figyelt kérdés

9 éves kissrácnak lesz a szülinapja unokatesóm kisfia.. és nagyon megharagudnának ha nem mennénk el..

kb 3 ezer forintunk van, én ugy gondoltam veszek 2 üveg bort és a 2 ezret meg odaadjuk a kissrácnak elmegy a strandra belőle vagy mit tudom én.. szerintetek?


2011. júl. 11. 11:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%
A bort szerintem is hagyd a fenébe, de ha már nagyon ragaszkodsz hozzá, akkor is elég 1 üveg. A kisfiúnak pedig a maradék 2500 Ft-ból tudsz venni egy csomó mindent. Arra koncentrálj a vásárlásnál, hogy azokat az ajándékokat válogasd, amiket a szülők nem vennének meg neki valamilyen okból, a tehetősebbek meg azért mert olcsóbb kategóriás. Hidd el sokkal jobban örülnek az egyszerű dolgoknak.
2011. júl. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Á ők tutira nem vennék el tőle a lovét és imád strandolni a kis srác, egyébként birkozó.
2011. júl. 11. 11:29
 13/17 anonim ***** válasza:
76%
En is valamilyen kis mokas sutikere gondoltam. :) Szerintem tetszene nekik, en jobban orulnek az ilyennek.
2011. júl. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
süss neki süteményt, vegyél neki egy értelmes könyvet és kész
2011. júl. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
43%

Nekem sincs pénzem, én mostanában mindenkinek tortát sütök.

A strandon megkérdezheted, hogy nem-e lehet venni valamilyen ajándékutalvány-belépőt, az mégis jobb lenne mint pénzt nyomni a kezébe. Vagy valami strandra való cucc, matrac, kisebb csónak, kedvenc mesés törölköző meg ilyenek.

2011. júl. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én teljesen jó ötletnek tatom, amit írtál, annyi különbséggel hogy a bor helyett gyerekpezsgőt vennék+ a pénz!!!
2011. júl. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%

Nekem 6éves korom óta pénzt adtak átlagban mondván "Majd arra költöd amire te szeretnéd" Igazuk is volt, jobb is hogy pénzt kaptam, mert így nem volt tele a lakás unott játékokkal :D

Nincs is jobb mint kis korban a pénz fontosságára nevelni a gyereket, és hogy takarékosan éljen. Az én szüleimet is zavarta, hogy nagyi pénzt adott. Én örültem, hisz "azt veszek belőle, amit akarok"

Ha van érzéke a srácnak a pénzhez, akkor nem kell aggódni, szerintem 1500Ft elég neki.

2011. júl. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!