Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyünk nincs pénzünk, de...

Mit tegyünk nincs pénzünk, de szülinapra hívtak minket?

Figyelt kérdés

9 éves kissrácnak lesz a szülinapja unokatesóm kisfia.. és nagyon megharagudnának ha nem mennénk el..

kb 3 ezer forintunk van, én ugy gondoltam veszek 2 üveg bort és a 2 ezret meg odaadjuk a kissrácnak elmegy a strandra belőle vagy mit tudom én.. szerintetek?


2011. júl. 11. 11:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Süss inkább egy vicces süteményt. Szemekkel, orral stb, vagyilyesmi. A poénnal el lehet ütni az értéket.

Sőt, jobb is.

2011. júl. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
a kissracnak van szulinapja es veszel bort????a szuloknek nem kell venni nem ok az unnepeltek...
2011. júl. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Bort? 9 éves gyereknek?

...

Oké, tudom, hogy nem neki szántátok, de ha neki van szülinapja, neki kell ajándékot vinni, nem a szüleinek. Költsétek a 3000-ret a gyerekre, annyiból már lehet jó ajándékot venni, egy olcsóbb társasjátékot, vagy segítenek majd a játékboltban.

2011. júl. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
látom, egyre gondoltunk :)
2011. júl. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Készíthetsz valami vicces ajándékot, vagy játékot neki!

Szerintem jobban örülnek egy kisebb ajándékban, mint pénznek.

Ráadásul megvan rá az esély, hogy azt elveszik tőle a szülők.

2011. júl. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom, nálatok milyenek a szokások, de milyen PÉNZT adni ajándékba?!...

Tényleg jó ötlet a torta és lehetne még valamilyen könyvet venni (pl. Mi Micsoda sorozatból)...

Vagy egy jobb fülhallgatót...

Vagy kérdezd meg a szülőket, mire vágyik mostanában a gyerek.

2011. júl. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 yuda ***** válasza:
88%

A bor szónál én is leakadtam :D

Bort semmiképpen ne vigyél kisgyerek szülinapjára :D

Mindegy hogy érted, de akkor se illik....neki vigyél sütit, játékot , , ,- 3000 -ből bőven kijön- én momentán biztos nem pénzt adnék.

2011. júl. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%
9 éves gyereknek könnyű ajándékot venni, mert még nincsen ár-érték fogalma! Ugorj el a legközelebbi 100 forintosba, vegyél neki egy pakli - kártyát, vagy valami hordozható társasjátékot mini kiszerelésben! A vicces süti is nagyon jó ötlet, de a bor szerintem is felesleges!!! Ha jól csinálod még olcsóbban is kijöttök mint 3ezer!
2011. júl. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
szerintem egy játékot vegyél neki+sütsz valami finomat neki.de igaza van az előttem szólóknak nem a szülőknek lesz szülinapja nekik nem kell vinni.
2011. júl. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

pénz ilyen fiatal gyereknek ne. Valami kis játékot már lehet venni 3 ezerért, itt a nyár vannak nagyon jó nyári vizes játékok. Én tavaly vettem egy kis srácnak vizes játékokat pár száz forintba kerülnek és nagyon örült neki, főleg a vízibombának.


Ha meg tesóméból indulok ki, ők a pénz mindig elveszik a gyerekektől ha valamire kapnak és soha nem vesznek nekik belőle semmit még egy csokit sem. Én ezért veszek inkább mindig játékokat.


Pl. pont egy pár napja volt, hogy a kis srácnak szülinapja volt egyik rokontól kapott 4 ezer forintot de az anyuka miánt elmentek a rokonok, szalad is a boltba cigit venni rajta. Haragszom az ilyen szülőkre.

2011. júl. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!