Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne legyek önző?

Mit tegyek, hogy ne legyek önző?

Figyelt kérdés

Problémám a következő: Párom elhagyott nemrég, de én csak magamra gondolok, hogy mi lesz velem ezek után, és nem vagyok képes még elfogadni a döntését, hogy nem akar többé velem lenni. Állandóan nézegetem az adatlapját, üzenőfalát, és úgy tudom hogy már van egy másik lány, akiről én csak sejtem, hogy ki ő. Őt is nézegetem állandóan :(

Szánalmasnak érzem magam, mert hiába hogy a barátnője vagy nem a barátnője ez a lány, tőlem már úgysem akar semmit...

És nekem azt kell kívánnom neki hogy boldog legyen és találja meg a boldogságot valaki mellett. Akár én vagyok az, akár más. De legyen boldog.


2011. júl. 9. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Véleményen szerint,ez teljesen normális reakció, az lenne a furcsa,ha teljesen hidegen hagyna a dolog, egyrészről,mert Te vagy a sértett fél akit elhagyott, valamint ritkán kap az ember kielégítő választ a miért?-re, és ilyenkor kezd el szomorúságában, keserűségében nyomozni. A saját tapasztalataim alapján azt tudom javasolni, ne foglalkozz vele, tudom, hogy nehéz ez ilyenkor, de ezekszerint nem őt szánták neked az égiek, és semmiképp se akard szétszedni őket, visszahódítani. Elhagyott,meg sem érdemelt, fel a fejjel!
2011. júl. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem önzőség van most benned, hanem remény... Az rosszabb.

Ha sikerül végleg lezárnod magadban, és nem reménykedsz tovább, hidd el, nem lesz szükséged arra, h többet nézd a honlapját. Természetes, h fáj, de ha hajtogatod magadban, amit eddig (h ő legyen a boldog és ez a fontos), akkor előbb-utóbb sikerül lezárnod.

A problémát az okozza, hogy valahol úgy érzed, Te tudnád őt igazán boldoggá tenni. Gondolj arra, hogy nem következett volna be ez a lépés, ha tényleg maradéktalanul boldog lett volna veled...


Sok szerencsét..

2011. júl. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Gyászolj" nyugodtan és utána lépj tovább te is!


Sok szerencsét!

2011. júl. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nem vagy önző,mert a jót kívánsz a párodnak.Ne szomorkodj,

nem érdemelt meg.. . Hidd el,hogy a dolgok nem véletlenül

történek a sebek begyógyulnak.

2011. júl. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel adjàl még idõt magadnak, hogy el tudd felejteni. Persze, hogy gondolsz magadra, hogy mi lesz veled, ez normàlis reakció. Majd jön egy màsik,akinek te leszel a fontos.
2011. júl. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem önző vagy ez egy bizonyos szintig normális, csak ne vidd túlzásba. Inkább járj társaságba, moziba, szórakozóhelyre vagyis próbálj meg tovább lépni.(talán te jobbat érdemelsz mint amilyen ő volt)
2011. júl. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!