Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzelmek lehetnek ezek?

Milyen érzelmek lehetnek ezek?

Figyelt kérdés
A történet kb annyi,hogy nemrég egy régi szerelmem megtalált egy társasági oldalon.nagyon sok éve nemláttuk egymást,az én életem is kialakult,az övé is,de sosem voltunk egyiken sem igazán boldogok,és megbeszéltük hogy egyszer talán még azok leszünk,együtt.De jelenleg nincs mit tenni,várni kell.viszont azóta semmi,nem válaszol az sms-re,nem ír már nekem,és ha én írok is nagyon nehezen válaszol,pedig megbeszéltük azt is hogy addig is barátok maradhatunk.Miért érzem ugy hogy mióta ez történt,hiába mondta hogy fontos vagyok neki évek óta,mégis semmibe vesz,és nem akar velem beszélni? Elsösorban fiatalemberek véleményére lennék kiváncsi akik meg tudják nekem mondani miért viselkedhet igy egy férfi.hogy lehet valakit semmibe venni,ha évek óta fontos az ember számára,én ezt nem értem.:-(
2011. júl. 6. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem értem a problémádat.
2011. júl. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Èn sem értem hogy mit nem értesz....
2011. júl. 6. 21:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, ennek sok oka lehet.Igazából csak Te tudnád legjobban kitalálni, mi az oka, mivel Te ismered azt a bizonyos barátot.

Tehát lehet, hogy meggondolta magát, vagy mégiscsak jól megvan a régebbi párjával,lehet, hogy mostanában nem ér rá,vagy mégsem akar komoly kapcsolatot, vagy bizonytalan.Ezekre tippelek.Legjobb megoldás, ha felhívod és konkrétan rákérdezel.

2011. júl. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!