Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igazi vagy megjatszott erzelme...

Igazi vagy megjatszott erzelmek ezek?

Figyelt kérdés
Ha egy apa nem beszelt 10-15+ evig a gyerekevel, uj csaladot alapitott a valasa utan, messzire elkoltozott es telefonon evente 1-szer beszeltek es ez volt minden kommunikaciojuk, de miutan ettol az elso hazassagabol szuletett gyereketol lett unoka, minden megvaltozott. A tobbi gyerekenek a 2-dik hazassagabol nem szuletett es nem is valoszinu, hogy szuletni fog gyereke. Az unoka csak az elso hazassagabol szarmazo gyerektol lehet igy. Azota nagyon tartja az apa a gyerekevel a kapcsolatot, miota az unoka megfogant. Ez igazi erzelem? Elotte 15 evig miert nem mutatta? Vagy megvaltozott az unoka hatasara?
2011. jún. 25. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Az unoka érdekli, a gyerek nem.
2011. jún. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Miert ne lehetne igazi erzelem? gondolom sokszor megbanta mar az apuka,h nem tartotta a lanyaval szorosabban a kapcsolatot. De mivel nem ismerlek titeket, igy nem tudhatom,h mi lehetett a haterbe,h csak evente 1szer beszeltetek.
2011. jún. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
*hatterbe
2011. jún. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A ferjem apjarol van szo. Nem volt semmi a hatterben, nagy tavolsag (szinte kontinensnyi), a ferjem az anyjaval elt, apa uj eletet kezdett massal (nem megcsalas miatt valtak a szulok) es a kozos gyerekekkel kivetelezett az apja uj felesege. A ferjemhez egyikuk sem igazan szolt, ezert a ferjem meg kicsi koraban elsodrodott az apjatol. Apjanak annyi volt az apasag, hogy elkuldte a gyerektartast, nem latogatta meg soha a gyereket. Par eve viszont nagyon tartjak a kapcsolatot velunk (mi vettuk fel veluk a kapcsolatot) - nem tudom, hogy erdek all-e mogotte, mert a tobbi gyerektol nem lesz unoka es mindig az unokat kerdezi eloszor. Nem tudjuk eldonteni, hogy felenk erez-e valamit.
2011. jún. 25. 00:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jól sejted a dolgot. Érdekérzelem ez, semmi más. Azért mondom, mert az én párom apja is dettó ilyen. Na jó, ott annyi a különbség, hogy ő évente kb. 2-szer meglátogatta őt gyerekkorában, de ennyivel le is tudta a dolgot (+ a kötelező gyerektartás). Igazi kapcsolat soha nem volt közöttük, soha nem beszélgetett vele, és a találkozásokkor ott is ott volt az új feleség, aki nem nagyon szerette a régi gyerekeket. Most meg fel van háborodva az apja, hogy miért nem látogatjuk legalább havonta 1-szer, plusz ő is az unoka után remeg (nincs még gyerekünk egyébként - párom testvérénél meg szintén eléggé esélytelennek tűnik a gyerekvállalás, ahogy nálatok is). Mi azon szoktunk röhögni otthon, hogy minek kell neki vajon az unoka, ha a saját gyerekével nem foglalkozott normálisan. Párom szerint azért, hogy legyen mivel hencegni az ismerősei/rokonai előtt (elég felszínes, mások előtt villogni szerető fajta). Vannak ilyen érdekemberek sajnos elég sokan. Ha jól értem, már terhes vagy. Szerintem ne tiltsátok a gyerektől, de azért nem kell elájulni a nagy jellembeli változástól (mert valószínűleg nem igaz). De idővel majd úgyis kiderül, lényeg, hogy ti felnőttek, ne csapjátok be magatokat, és érzelmileg a helyén tudjátok kezelni a nagypapát.
2011. jún. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!