Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kellett volna reagálnom?

Hogy kellett volna reagálnom?

Figyelt kérdés

4 éve vagyok együtt a párommal, 3 éve együtt is élünk az ő szüleinél. Minden vágyam, hogy saját életünk legyen, hogy a saját külön lakásunkban élhessünk, és ne szóljon bele senki semmibe! Sajnos nem engedhetjük meg magunknak, hogy külön menjünk, egyelőre.

Szeretnénk a jövőben gyereket/gyerekeket is, de én minimum 5 év múlva csak, hamarabb semmiképpen.

Párom tegnap elkezdte nekem mondogatni, hogy ő 1 max. 2 éven belül gyereket akar. Mikor azt válaszoltam, hogy én meg majd 5 év múlva, akkor rendesen megsértődött. Úgy beszélt, mintha semmi beleszólásom nem lenne, hogy mikor lesz gyerekünk. Nagyon rosszul esett. Mondtam neki, hogy ezen még gondolkodni is felesleges, mert amég nincs saját otthonunk, meg mindkettőnknek munkánk, addig ilyen eszébe se jusson. Most én vagyok a rossz:(

21/L


2011. júl. 5. 13:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Semikepp se menj bele,mi is 4 eve vagyunk egyutt es anyosekkal lakunk es nekunk sincs killatasba,h mashova tudnank koltozni.Most meg epiteni akarunk,mert idaig egy szobaba laktunk(lakunk),ott fozok,alszunk minden.Borzalmas.Es evvel az esszel en nem valaltam volna gyereket most sem.Meg fiatal vagy,es eler 5 ev mulva is.Ha megharagudt akkor ez van,ez a te dontesed is.De megegyszer azt mondom ne menj bele,mert megbanod.
2011. júl. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

14:27 vagyok


Imadom a gyerekemet,csak az en kapcsoltoma anyosekal nagyon nem jo.Es pont azert irtam neked is azt h megbanod,mert ha gyerek lesz nehogy anyosodek mindenbe bele dumaljanak(a gyereknevelesre gondolok).En 20 kg fogytam amiota itt lakunk veluk,es az 2 eve.Igazad van,egyszer legyen kulon lakasotok.23 N

2011. júl. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nekem is mindenbe beledumálnak, főleg anyós, és ezért is szeretném, hogy ha már egyszer gyerekem lesz, akkor legalább őt had neveljem úgy, ahogy én jónak látom.
2011. júl. 5. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!