Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellett volna reagálnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellett volna reagálnom?

Figyelt kérdés

Konditerembe járok, s a múltkor az öltözőben egy srác (akinek van barátnője, mert azzal együtt jár edzeni, s mindig smárolnak a konditerem előtt) azt mondta, mikor átöltöztem: -Tök formás lábad van, királyság. Én is szeretnék magamnak ilyen jó lépegetőket.-

Én meg csak álltam bambán, vigyorogtam, de nem tudtam, mit kell válaszolni.


2010. máj. 24. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
"Szerintem a barátnődé is elég szép..." ;)
2010. máj. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyilván nem meghágni akart, csak irigyli az izmaidat.
2010. máj. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"Köszi.Igen,alakulgat a lába.":)
2010. máj. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

" a barátnőd és ezt mondta ..." XD


19F

2011. jan. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, a párom konditermi haverjai épp a héten voltak nálunk és agyba-főbe dicsérték, mennyit fejlődött, meg milyen szép a hasa és milyen formás a feneke... Hetero a párom!


Szerintem ez olyan "sportb.uzi" dolog, ne értsd félre, csak magáénak akarja a tested, de nem análisan XD Egyszerűen annyi, ahogy a lányok : "Jaj, de jó a hajad! Mennyit fogytál? Jól mutat a feneked ebben a ruhában." És ők sem leszbik.

2011. jan. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1et értek az uccsoval, szerintem se éld bele magad, és ne értsd félre.. csak úgy +jegyezte hogy formás a lábad ennyi.
2011. jan. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!