Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Parommal anyos vegett megy...

Parommal anyos vegett megy tönkre hazzaságunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 09:17
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
70%

Nem vagyunk gyerekek. Nem gondolod, hogy ha ennyien írunk valamit, akkor igaz lehet?

Ha elég erős a kapcsolat, akkor anyóspajtás beleszakadhat, akkor sem tud szétszedni benneteket.


Ha párod eltűri, hogy az anyja b.szogasson téged, és nem szól, akkor ez van. Nálunk is ez volt, meguntam.


Nem anyós a főgonosz. Párod képtelen kiállni melletted anyucival szemben. Ennyi a történet.


Lehet lepontozni.

2011. júl. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
Igen én erre kértem választ és nem másra...
2011. júl. 5. 12:10
 33/42 A kérdező kommentje:
nem fogok neked helyesen irni mert te vagy az xy... hahahaha:D
2011. júl. 5. 12:15
 34/42 anonim ***** válasza:
100%
Magadat minősíted....
2011. júl. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:
te kezdted és te minösited magad nem pedig én(sorry)
2011. júl. 5. 12:21
 36/42 anonim ***** válasza:
72%
Talán mégsem olyan nagy a gond anyóssal, ha van időd-energiád ilyen pitiáner vitákba becsatlakozni...
2011. júl. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:
szerintem semmi köze ahhoz..
2011. júl. 5. 12:27
 38/42 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen kerültél oda anyóshoz.. még gyerekként. Ne várd,ohgy felnőtt ként fog kezelni ha ilyen a stilusod.

Nem tudom tanultál-e vagy nem azt sem, ohgy a párod anyuci kisfia tanul-e még. De azt hiszem igen.. lehet mellette dolgoztok is nem tudom. De aki ennyire fiatlaon kerül bele egy kaxcsoatba és zálta egy csladába ne várjon többet ha önmaga is képtelen flenmöttként vislekedni.

20 évesen gondolkodtál már azon mit akarsz az élettőpl és mit a kpacosltotoktól.

Arra miért nem reagálsz mikor pl az monsják költözz el?

DFogadjunk sem inegd sem gatyád,ohgy a férjeddel egy lakásban laks akárcsak albérletben. A kényszer szüli a konfliktust.

2011. júl. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
76%
Most az egyszer anyóspárti leszek.Iskolába járál volna inkább nem pasihoz,akkor tudnál mondatot fogalmazni.
2011. júl. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
35%

Hagyjátok már szerencsétlent!Majd meg tanulja!Nem értem miért kell egyből kötekedni!Amúgy a kérdésre a válaszom az hogy ez a ti gyengeségetek is,mert ha egy kapcsolat erős,akkor annak mindent ki kell bírni!Az anyós az csak be nehezít és tény és való hogy tudnak rendesen kavarni,de ha a a kapcsolat erős akkor ezt is kell bírnia én úgy gondolom!

Minden rajtad múlik csak akarni kell,ha itt nyavalyogsz ahelyett hogy megoldanátok a problémát nem fog történni semmi,szépen álljál a sarkadra aztán el lehet küldeni meleg éghajlatra!Rajtam áll vagy bukik minden,ha hagyod hogy a képetekben másszon akkor semmi nem fog változni.....

2011. júl. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!