Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Parommal anyos vegett megy...

Parommal anyos vegett megy tönkre hazzaságunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 09:17
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
És igen is tüdja fözni a fia fejét mert most a férjem kinek csináljon jót?mikor mind a kettönket szereti?ne legyetek mar gyerekek tudom,hogy nem mi2önk végett megy szét a kapcs hanem vegette mikor jatsza itt nekem az eszét ha valamit véletlen jól csinálok megeszi a sárga irigység...
2011. júl. 5. 10:02
 22/42 anonim ***** válasza:

"5 éve vele élünk és mindig rágja az eszünket nem csak nekem paromnak is ha elmegyünk valahova rögtön hivogat pedig 25 és 20 évesek vagyunk,"


15 éves korodtól az anyósnál élsz?

2011. júl. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is pont ezt akartam kérdezni.
2011. júl. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
85%

Gyűjtsetek pénzt albérletre! Az életnek az a rendje, hogy a gyermek önálló életet kezdjen. A fiának sem az az élete, hogy az anyjával éljen.

Ha ebbe beleköt az anyós, akkor megmondhatjátok neki, hogy küzdhet az emberiség ezer évek óta fennálló rendje ellen, de sok értelme nincs.


Mi is ezt tettük, nem a levegőbe beszélek!

Sok sikert!

Ja, és ha külső körülmény miatt tönkremegy egy házasság, akkor ott is baj van.

2011. júl. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%
Romák vagytok, igaz?
2011. júl. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%
Huu ez kemény:) Helyes írási hibák, 15 éves kora óta fiúnál élünk. Hmm...Romák vagytok?
2011. júl. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
nem vagyu
2011. júl. 5. 10:54
 28/42 A kérdező kommentje:
nem vagyunk ROMAK az nem mindjart azt jelenti te meg ne mindjart a hejesirast nezd ha lehet a kerdesre szeretnék választ kapni nem a hejesirasrol kerdeztelek ne haragudj. igen 15 évesen kerültünk össze és most ebben mi a baj?nem értem meg?mert van aki itt hejesen ir de a papirra nem tudna.
2011. júl. 5. 10:58
 29/42 A kérdező kommentje:
Honnan tudod,hogy nem tanultam?Te el itélsz embereket akikről semmi fogalmad sincs,látszik mennyi kultúrád van és,hogy te mennyit tanultál.Elég sajnos,hogy ilyen emberek vannak mint te,te nem azért vagy itt,hogy a kérdésre választ adj hanem,hogy azt nézd ki ir helyesen és ki nem és ki ROMA ki nem elég baj ez...
2011. júl. 5. 11:52
 30/42 A kérdező kommentje:
Látszik,hogy te mennyire tanult vagy,ha még olvasni sem tudsz és nem tudom hol láttál helyesirási hibát...:D Tanulj meg olvasni :D
2011. júl. 5. 12:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!