Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Parommal anyos vegett megy...

Parommal anyos vegett megy tönkre hazzaságunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 09:17
1 2 3 4 5
 11/42 yuda ***** válasza:
92%

Valaki már megfogalmazta, hogy anyós nem tud tönkretenni kapcsolatot. Ha mégis tönkremegy, akkor ne rá fogjátok, hanem a párod, vagy te rosszul kezeltétek.

Előfordulhat, hogy csak akkor jó a kapcsolat az anyóssal, ha teljesen kizárjátok az életetekből, lehet csak átmenetileg, amíg rá nem ébred, hogy hogyan is álljon hozzátok.

Tehát ne csapd be magad, ti nem álltatok a helyzet magaslatán! Ha a párod inkább anyukázik, mint melletted áll, akkor ő a hibás, nem az anyja!

2011. júl. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
90%
Az én nagymamám sem tudta elfogadni anyumat. Állandóan azt éreztette vele, hogy elvette tőle a fiát. Folyton azon volt, hogy váljanak el anyuék. Apu mindezek ellenére szerette, mert az édesanyja volt, mert felnevelte. Anyu se panaszkodott soha. Fogták magukat és 200 km-rel távolabb költöztek. Rendszeresen látogatták. Egy hétvégén keresztül, anyum mosolygott nagyokat, majd haza jöttek. apu iránti tiszteletből sose bántotta. Anyuék azóta is boldog házasságban élnek. Nem mondom, hogy nincsenek rossz anyósok, de vannak rossz menyek is. Mindenre van megoldás, veszekedés nélkül, ha két ember valóban szereti egymást.
2011. júl. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
35%
Illetve 9:35-ös.
2011. júl. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
53%

Hát, elégszer olvastam már, hogy "felnevelte neked a fiát/lányát". Elvagytok ti tévedve. Nem azért szült gyereket, mert tudta, hogy én a világon vagyok/leszek, és nekem ő jó társam lesz. Halványlila gőze sem volt róla, hogy én leszek a gyereke párja. Nem nekem szülte meg, és nevelte, hanem a saját örömére. Szóval ezért had ne legyek már hálás senkinek.


Amúgy nekem nincs gondom anyósommal. Már nem élt, mikor megismerkedtünk a férjemmel. De az előző párkapcsolataimban voltak anyósjelöltjeim, és volt, aki jó fej volt, és volt, akit látni sem birtam.

2011. júl. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:
De anyos végett 5 éve vele élünk és mindig rágja az eszünket nem csak nekem paromnak is ha elmegyünk valahova rögtön hivogat pedig 25 és 20 évesek vagyunk,ha valamit csinálok nem tetszik neki ha nem csinálom ugy se jó,azt akarja hogy mi tatsuk el ötet mindig a penzen jar a feje,mikor felidegesiti a parom akkor a vegen rajtam csattan az ostor.mindig jobb akar lenni tölem fojton össze akar vesziteni a fiával,de nem tud,hiaba mondja meg a fia amit akar es meg ved engem akkor sem áll le.
2011. júl. 5. 09:48
 16/42 anonim ***** válasza:
87%
Ja, nem kéne vele élni.Saját lábra kell állni, és minden meg van oldva.
2011. júl. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
86%

Nem az anyós teszi tönkre a "fiatalok" kapcsolatát.

A kapcsolat azért megy tönkre, mert az nem elég erős; a felek képtelenek arra, hogy megoldják a gondjaikat.


Nálunk ugyanez volt a helyzet: exem anyja minden létező és nem létező dologba belekötött. De olyan szinten, hogy én miért szedek fogamzásgátlót, miért öltöztem most így, miért nem szeretem a májat, biztos azért, mert Anyum szarul főz...


Az anyós max mérgezi tudja-próbálja a kapcsolatot.

De ha elég erős a szerelem, a kötődés, akkor hiába túr-fúr, akkor is együtt maradtok...

2011. júl. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is ilyen volt az anyósom. Simán megoldottam 6 hónap után. Összecsomagoltam, és közöltem az akkor még vőlegényemmel, hogy nagyon szeretem őt, de én elköltözöm. Odaadtam az albérletem cimét, hogy ha gondolja, jöjjön utánam. Akkor ugyan el kellett mennie dolgozni, de már aznap éjjel az új otthonunkban aludt.
2011. júl. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:
nem veszekedünk,én megmondtam neki ha igy fojtassa anyukad akkor elmegyek és te élj vele én nem türöm ezt a nyavajgást tovább.
2011. júl. 5. 09:58
 20/42 anonim ***** válasza:
73%

anyos végett 5 éve vele élünk és



Mondtam költözzetek el

2011. júl. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!