Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni egy olyan...

Mit lehet kezdeni egy olyan barátnővel aki még nem a feleségem de már most osztogatja a parancsokat?

Figyelt kérdés
Úgy csinál mintha már a feleségem lenne,le oszt mindenért,parancsolgat,leugat mindenért,semmi nem jó neki!Még gyerek sincs!Mi lenne ha esetleg elvenném feleségül és már gyerekünk is lenne?Nem lenne jobb egy ilyen nőtől megszabadulni mi előbb?
2011. júl. 4. 17:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt egy feleségnek, sem férjnek sem kéne megengedni. Egyenrangú felek vagytok. Állj a sarkadra.
2011. júl. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ha már megfordult a kérdés a fejedben, akkor valószínű, hogy jobb volna, de te kell érezzed, hogy le akarod-e élni vele az életed
2011. júl. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ha feltetted ezt a kérdést, akkor abban a kapcsolatban nincsenek rendben a dolgok, tehát tipli mielőbb, felesleges megházasodni így
2011. júl. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Idejében lépj le, tedd most, mert ezek szerint nagyon nem vagy biztos a kapcsolatodban. ami amúgy érthető, én is úgy gondolom, idővel csak rosszabb lesz, főleg, ha anya lesz. Hamisítatlan házisárkány válik belőle, te pedig vagy papucs leszel, vagy idegroncs, esetleg mindkettő.
2011. júl. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

"Úgy csinál mintha már a feleségem lenne"


Remélem nem így képzelsz el egy feleséget, mert az már régen rossz. Ő nem azt képzeli, hogy a feleséged hanem, hogy egy rabszolgahajcsár.

Jól gondolod: szabadulj meg tőle. És ha visszakönyörögné magát, majd ne hidd el, hogy megváltozik, mert egy ilyen erőszakos ember sosem fog megváltozni.

21/L

2011. júl. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szereted? Mert egyáltalán nem úgy írsz róla, mint arról az emberről, aki a szerelmed és akit a legjobban szeretsz a világon.

Egyébként meg ez valóban nem családi állapot kérdése, aki parancsolgatós, az mindig is olyan marad, kivéve ha le akar szokni róla és ehhez segítséget kap a környezetétől. Ebben akár segíthetnél is neki, de ha ilyeneket írsz, hogy "ez a nő" és rokonai, akkor inkább hagyd a fenébe.

2011. júl. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Vannak olyan típusú férfiak, akiknek ez kell. Akik semmit nem tudnak/akarnak csinálni/eldönteni/elintézni/kitalálni stb. maguktól.


Ha te nem ilyen vagy, akkor szabadulj meg tőle, mert semmi jó nem fog kisülni belőle. Vagy megnyomorítja a személyiségedet, vagy örökké veszekedni fogtok. Hadd találjon magának egy neki való döntésképtelen anyámasszony katonáját meg te is magadnak egy megfelelő nőt.

2011. júl. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A leírásod alapján ebből a kérdésből kétféle válasz következhet, vagy elküldeni az idegenlégióba, vagy megtartani hátőrzőnek.
2011. júl. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"még nem a feleségem de már most osztogatja a parancsokat?"

Miért, utána már osztogathatja? Ne hagyd magad!

Ne hagyd magad, és vagy észbe kap, vagy ha ez neki létszükséglet, te pedig nem bírod, akkor ennek előbb-utóbb úgyis vége lesz.

2011. júl. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:54



Hogy szeretem e?Már magam sem tudom!Az elején nem ilyen volt,de egyre jobban jönnek elő belőle ezek a szebbnél szebb tulajdonságok!

Én nem szeretem ha osztogatnak mert mindig is önálló emberként neveltek és ahogy az egyik hozzá szóló mondja,már teljesen kezdi megnyomorgatni a személyiségem!

Csináltam egy próbát a hetekben,ez kb 2 hétig tartott és nem nagyon beszéltem vele vagy ilyesmi,haza mentem lefeküdtem aludni és nem is szóltam hozzá semmit!De eszébe nem jutott volna megkérdezni hogy esetleg mi bajod van te nyomorult vagy esetleg van valakid?!Érdekes semmi erőfeszítést nem tett,és tegnap később jött haza mint én,már aludtam,dühében elkezdte a villanyokat felkapcsolni és az ajtókat csapkodni!Nem szóltem hozzá ismét,de megkérdezni még sem tudta megint hogy mivan!

2011. júl. 4. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!