Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért érdekli az...

Szerintetek miért érdekli az exemet, hogy kivel jövök össze?

Figyelt kérdés

Pontosítok: 3 hónapja mentünk szét, közösen mondtuk ki, békében váltunk el.

Van egy közös baráti társaságunk ahova én nagyon ritkán járok le, hogy ne találkozzak vele. Amúgy 3 hónapja nem is beszéltünk meg semmi. Folyton kérdezi a többieket, hogy bepasiztam e meg hogy hol mikor kivel vagyok. Szerintetek miért? :S

Én még mindig nagyon szeretem :(

22L 25F


2011. júl. 2. 00:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

És ha valaki házas??? Ők nincsenek sokat együtt(állandóan)?! Több programot kellett volna kitalálnotok, valamivel időnként felpezsdíteni az életeteket stb. Ezt csak azért írtam le hogy figyelj erre a jövőben.

Amúgy mi 1 éve szakítottunk a volt barátommal és heti többször szoktunk msn-ezni, tök jól megértjük egymást és pl. engem is érdekel hogy mi újság nála csaj téren de mégsem szeretnék vele megint összejönni, nem szoktam nála rákérdezni mert ha van valami úgyis elmondja ha akarja de ő viszont nagyon kíváncsi meg amikor volt barátom akkor folyton felhozta hogy mi van vele meg miért nem vele vok. Szóval én nem tudok kiigazodni a pasikon :D ja és a múltkor meg kicsi többet ivott és el akart hívni magához tehát én már nem is tudom mit mire véljek.

2011. júl. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Gabriella3789 válasza:
Igen valószínű azért érdekli a dolog mert kezdi megbánni h szétmentetek és hiányzol neki! de már csak büszkeségből se mondja neked ink érdeklődik mástól h mivan veled! ;)
2011. júl. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!