Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért érdekli az...

Szerintetek miért érdekli az exemet, hogy kivel jövök össze?

Figyelt kérdés

Pontosítok: 3 hónapja mentünk szét, közösen mondtuk ki, békében váltunk el.

Van egy közös baráti társaságunk ahova én nagyon ritkán járok le, hogy ne találkozzak vele. Amúgy 3 hónapja nem is beszéltünk meg semmi. Folyton kérdezi a többieket, hogy bepasiztam e meg hogy hol mikor kivel vagyok. Szerintetek miért? :S

Én még mindig nagyon szeretem :(

22L 25F


2011. júl. 2. 00:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kezdessz hiányozni neki,de férfi büszkeségből már csak azért sem mondja ki.
2011. júl. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Pedig mondta ezt is nekik. Nem tudom mi lesz.
2011. júl. 2. 00:21
 3/12 anonim ***** válasza:
Miért szakítottatok? Elmondod? :)
2011. júl. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kezdessz neki hiányozni és lehet rájött hogy még is szeret,de nem meri ezt neked bevallani inkább a többieken keresztül próbál tudakozni.
2011. júl. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha szereted és nyilván őt is érdekled még akkor miért nem jársz te is a közös baráti társaságotokkal valahová és akkor tudnátok talizni, beszélgetni és esetleg még több is lehetne :)
2011. júl. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Meg nyilván tudja hogy ezt neked tovább adják és így előfordulhat hogy tőled vár valami előrelépést ha te is vevő vagy rá mert ezzel már ő kifejezte a szándékát.
2011. júl. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én szakítottam vele (amire rámondta hogy igazam van, van benne valami) mert egyre többször veszekedtünk, egyre többször nem volt kedvem vele találkozni emiatt, és persze ő ezen felhúzta magát. Elhidegültünk és már jóformán nem is tudtunk mit csinálni. Ez lehet betudható annak hogy nagyon sokat voltunk együtt. Mivel közel laktunk egymáshoz így folyton együtt voltunk és kb nem volt a másiknak magánélete. 7ből 6 napot együtt aludtunk stb. Pár hónapja ezért nagyon megromlott a kapcsolatunk. Közel 3 évig voltunk együtt.
2011. júl. 2. 00:31
 8/12 A kérdező kommentje:
Jaj, úgy gondoljátok kéne valami bizalomgerjesztőt felé üzenni? Félek a találkozástól azért is nem megyek oda, maximum külön külön találkozok emberekkel onnan.
2011. júl. 2. 00:32
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Két dolog miatt lehet:

1.)Még mindig szeret,és mivel vissza szeretne szerezni,érdekli hogy állsz a pasikkal..

2.)Még friss a szakítás,3 hónap azért nem olyan nagy idő,és férfiúi büszkeségből érdeklődik,van e már valakid,ha van esetleg hogy néz ki,jól megvagy e vele.

A pasikat akkor is érdekli a volt nőjük egy darabig,ha már egyáltalán nem akarnak tőle semmit.

2011. júl. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ma 00:33


Egyet értek. Szerintem is ez a 2 dolog lehet..Mármint a kettő közül valamelyik. 3 év hosszú idő, nem tűnnek el olyan gyorsan az érzelmek...

Egyébként én is 22 éves vagyok, és 4 éve vagyok együtt a párommal (nyáron összeházasodunk) ...nálunk is volt nehéz időszak. Szerencsére meg tudtuk oldani szakítás nélkül, de szerintem minden kapcsolatban van mélypont... Próbáld vele tisztázni. Ne félj vele találkozni :)

2011. júl. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!