Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érdekli az exemet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdekli az exemet, hogy mivan velem?

Figyelt kérdés
ha szakitott minek hiv fel? Eddig sokat veszekedtunk meg minden, most tok kedves volt meg érdeklodo. Miert csinalja ezt?
2011. febr. 18. 16:26
 1/3 acel ***** válasza:
Mert egy párkapcsolatot nem lehet elfelejteni, ha már nem mint párjára néz rád, akkor szerintem "örülj, hogy valaki" érdeklődik irántad! nem leszólni akarlak félre ne értsd, én is szakítás után még sokáig figyelemmel kísértem exem életét, igaz én csak mint árnyék, nem tudott róla. 22f
2011. febr. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tisztességes dolog ez tőle. Valószínű mégis fontos voltál neki, későn jött rá, most próbálja rendbe hozni a dolgokat.

Ahogy az első csinálta, nem gáz, mert az emberben van egy egészséges kíváncsiság, meg alapvető büszkeség, de ha folyton kérdezősködik utánad, meg nyomozgat, az nem egészséges dolog.

2011. febr. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pl engem is érdekel mi van az exemmel,attól hogy szakitottunk jóban maradtunk!Nem kell mindig haraggal elválni a másiktól,és milyen jó az sokszor,hogy van egy olyan ember akivel eltudsz beszélgetni,mert ismered nagyon jól :)
2011. febr. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!