Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért érdekli egyre kevésbé,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért érdekli egyre kevésbé, hogy mi van velem?

Figyelt kérdés

Ez szentem nem normális. Fél éve járok a barátommal, de egyre jobban azt veszem észre, hogy nem érdekli mi van velem. Persze ha felhozom neki, mindig mondja, hogy csak beképzelem. De kétlem, már ott tartok vele, hogy ő nem képes írni nekem ha én nem írok neki. 2* fordult elő, hogy ő írt de akkor is úgy, hogy 2 napig nem írtam neki. Ha írok is neki tök hidegen válaszol és már kedvem se nagyon van írni neki, ha ez megy. Viszont akkor sértődés van, hogy mert biztos nem szeretem. Mégis mit csináljak? Ne írjak neki és várjam, hogy ő írjon? Vagy írjak neki és majd lehet idegesítőnek tartja az egészet? Lécci segítsetek. Eleinte mindig írkált és kérdezgette mi van velem, de ez mára már csak egy szép álom.


16/L


2011. szept. 18. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne írj rá, ne keresd majd rá fog jönni ! Ha megkérdezi miért nem írsz neki, megmondod hogy folyton csak te kerested és meguntad úgyhogy ha akar még valamit tőled majd ő ír. Ennyi, ezután majd elgondolkodik rajta
2011. szept. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

13:06


De attól félek, hogy ezzel azt fogja hinni, hogy nem szeretem. :(

2011. szept. 18. 13:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, és te hogy érzel?? Mond neki, hogy te is épp így érzel és meg akartad neki mutatni, hogy milyen is ez... Ha fontos vagy neki majd keresni fog, ja és ne félj ettől mert ő is ugyanezt csinálja, mond neki
2011. szept. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké rendben. Azért remélem keresni fog. :/
2011. szept. 18. 13:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Hé, ha nem törődik veled, inkább higgye azt, hogy nem szereted, minthogy hülyét csinálj magadból a kedvéért! Mindig tartsd meg a méltóságod!
2011. szept. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha azt hinné, hogy nem szeretem akkor az olyan mintha hazudnák is neki egyben. Itt meg szerintem a büszkeség kevesebbet ér. A büszkeség miatt nem akarom őt elveszíteni. Mert szeretem. :)
2011. szept. 18. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!