Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megosztjátok a legközelebbi...

Megosztjátok a legközelebbi barátaitokkal a "nagy" családi titkokat? (: Miért?

Figyelt kérdés

Oké, nem mindenkinél van ilyen, persze olyanokra vonatkozik, akiknek lenne mit elmondaniuk/el is mondták. :D Tehát nem az, ami csal Rólatok szól, hanem az egész családról.


Előre is köszönöm.

KORT és NEMET is=)


2011. júl. 1. 19:30
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

Nem.

Nem nagyon bízok meg az emberekbe, mert elég sok mindenen mentem keresztül életem során.

17/l

2011. nov. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

És te?

2011. nov. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy tudják, miért vagyok ilyen a családommal, mi ennek az előzménye, általában megosztom. Az igazság ismeretében aztán kialakíthatják a véleményüket. Sajnos erre már rá is fáztam éppen nemrég. Amit elmondtam, teljesen ellenem fordították, kiforgatták nagyon-nagyon aljasul.
2011. nov. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

Válaszoltam annak idején ide csak eltűnt. o.O

Ha lenne olyan barátom mint a giccses szombat délutáni amerikai filmekben lévő "legjobb-barátság-évtizedeken-keresztül" akkor talán megosztanám, de az ilyen barátság a való életben nagyon ritka.

2011. dec. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, nem szabad elmondani a családi titkokat! Van egy ismerősöm, aki eszméletlenül irányítani tud egy beszélgetést, és bármit kikotyogok neki, úgy, hogy észre se veszem. Aztán hiába esketem meg, mindig visszahallom... Mikor találkozom vele, újabban próbálok közhelyekről beszélgetni, eddig úgy tűnik, működik.. (Milyen az idő, munka, stb...) A sógoromnak nagyon problémás kapcsolata van és arról kotyogtam ki néhány dolgot neki, első dolga az volt, hogy felhívta, miután elmentem. Aztán sógor is hívott engem... :S Nem volt kellemetlen, á dehogy.. 28/N
2011. dec. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam titkokat tovább adni még a családon belülieket sem másik családtagnak. Elvált szülők gyermeke vagyok, ahol folyton ment rajtam a marakodás és a legapróbb dolgokból csináltak "perdöntő" bizonyítékokat. Szóval megtanultam, hogy hallgatni arany.


Most elő állt egy nagyon faramuci helyzet ,de arról sem tudnak az érintettek. Én tudom, hogy a párom nagypapájának volt egy "titka", de erről nem tudom sem a párom, sem a szülei, csak a nagymamája. (nem a nagymamájától tudom a dolgot)


De ezt a "titkot" sosem mondtam el a páromnak, mert lehet mélyen megrendülne ha megtudná. És már régen volt úgyse számít.


Szóval nem, nem adok tovább senkinek semmit, amíg az illető (érintett) bele nem egyezik.


22/L

2011. dec. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
43%
Mi számít nagy csaladi titoknak? Én nem tudok nalunk olyanrol, amirol ne szabadna masoknak is tudniuk, es sosem szimpatizaltam azokkal az emberekkel, akiknek van mit titkolniuk, ok bunozok, vagy efféle tilosban járók.
2011. dec. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:

Hát, azért nem hiszem, hogy akik családjának van titka, az mindenképpen bűnöző lenne. Most persze nem olyan titkokra gondolok, hogy mondjuk megölted valakit :D Példát nem nagyon tudok hozni, meg nem is szeretnék, de azthiszem érthető a kérdés:D


Köszönöm a válaszokat!:)

2011. dec. 26. 00:18
 39/43 anonim ***** válasza:
Hát latod, hogy nem ertheto, ha egyszer azt irtam, hogy én nem tudok nalunk olyanrol, amirol ne szabadna masoknak is tudniuk. Szoval nincsen olyan, amit nem lehetne elmondani, ezert nem is ertem, mi lehet az egy csaladban, amit nem lehet elmondani akarkinek.... 43 eves vagyok mar, de a sajat csaladomban, se a maséban nem talalkoztam soha ilyennel.
2011. dec. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Nem. Csakis a férjemmel. (Vica versa)
2012. ápr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!