Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megosztjátok a legközelebbi...

Megosztjátok a legközelebbi barátaitokkal a "nagy" családi titkokat? (: Miért?

Figyelt kérdés

Oké, nem mindenkinél van ilyen, persze olyanokra vonatkozik, akiknek lenne mit elmondaniuk/el is mondták. :D Tehát nem az, ami csal Rólatok szól, hanem az egész családról.


Előre is köszönöm.

KORT és NEMET is=)


2011. júl. 1. 19:30
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
47%
20L voltam
2011. júl. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
50%
A második elég nagy igazságot írt le.Az idegenek néha sokkal megértőbbek ilyen téren ez kétségtelenül azért lenne mert kevésbé elfogultak is...
2011. júl. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
84%

Megihletett a kérdésem? :P

Amúgy előbb mondom el anonim módon egy vadidegennek.

A kérdésben kifejtettem miért:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Ha nagyon-nagyon közeli barát, szinte családtag, akkor esetleg beavatom ilyesmikbe is.

De ilyen a legtöbb embernek nincs.

2011. júl. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
84%

En sem osztanàm meg senkivel a csalàdi titkomat, mert senkinek semmi köze hozzà a csalàdon kivül.



19:45 nahàt köszönjük, hogy beavattàl a lelki titkaidba.:)

2011. júl. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
84%

Én senkinek semmit, se kis titkot, se nagyot.

Volt egy barátnőm, 13 évig teljesen megbíztunk egymásban, mire ő egy nap minden titkomat, egyéb dolgomat elmesélte mindenkinek, akit csak ért. Azóta nem bízom meg igazán senkiben. Csak azt osztom meg mással, amiről mindenki tudhat.

2011. júl. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert családi dolog, főleg mert titok...
2011. júl. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
100%

Ez furcsa.. én sajnálom, aki nem talált olyan személyre, akiben tényleg feltétel nélkül bízhat, számomra pont a barátaim és a családom jelentik a biztos pontot, amit párkapcsolat sohasem tudott. A barátaim 10-15 éve vannak mellettem, és azt hiszem kölcsönösen kihúztuk már egymást néhány nehéz helyzetből. Éppen ezért tudnak olyan dolgokról is, amiről mások nem, anyagi gondok, családi gondok, akármi (sőt, olyasmiről is, amiről a családom nem tud). Ha egyszer ellenségekké válnánk, azt hiszem az lenne a legkisebb gondom, hogy mit osztottam meg velük.. az egész életem inogna meg a talpam alatt. Ez nem azt jelenti, hogy egyedül képtelen lennék meglenni a bőrömben, csak éppen nélkülük nem látom értelmét:) Remélem 40-50 évet még kibírnak mellettem..

26N

2011. júl. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy szerencsés vagy elõzõ.
2011. júl. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
100%

20.41. én is így gondolom


első voltam, szintén 26/N

2011. júl. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
én nem pedig jó lenne valakivel megbeszélni mi megy itthon :/ de még senki sem tudja teljesen
2011. júl. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!