Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szarkasztikus kisebbség...

Egy szarkasztikus kisebbség érzéssel küzdő sz@r keverő anyával mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Az anyám egy érzelmileg nulla ember aki nem a boldogulásomat nézi hanem hogy csak neki jó legyen és minél tovább maga mellett tudhasson!Apám el hagyta,húgom külföldön él,így csak engem tud csesztetni ez a szerencsétlen ember!

A párkapcsolataimban rendszerint bele rondít ez a boszorkány ahol tud,nem támogat se hogy,hogy elhúzhassak végre itthonról inkább csak húz vissza magával!

Azt hajtogatja hogy ő örülne a legjobban ha végre el húznék itthonról mert ő élni akarja a saját életét,de támogatni nem tud hogy végre leléphessek,pedig meg tehetné!

Mi tegyek egy ilyen gonosz boszorka nővel?


2011. jún. 28. 21:53
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 A kérdező kommentje:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:25


Ha nincs itthon akkor itt tudok tanulni rendesen!Koleszba ez lehetetlen,az még jobban hátráltatna!Annyi pénzem nincs hogy albérletbe menjek még úgy sem hogy ha ketten lennénk!

Nem keresek valami jól...

2011. jún. 28. 22:28
 42/61 anonim ***** válasza:
84%

Én is koleszban laktam és tudtam tanulni. Van tanulószoba, vagy nyáron park, ha nagyon hangzavar van. De mindig találni olyan helyet, ahol inkább tanulósok vannak.

Így ez eléggé kifogásszagú..

2011. jún. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 A kérdező kommentje:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:31


Jó és hányan voltatok egy szobába?Nyáron minek menjek parkba tanulni amikor az iskola többnyire ősztől tavaszig tart amikor rossz idő?Nem mehetek mindig parkba....

2011. jún. 28. 22:33
 44/61 anonim ***** válasza:
100%

Négyen.

Mint mondtam, mindenhol van tanulószoba. De nekem a füldugó is remekül működött, ha nagyon nem akartam kimászni az ágyból. Jó eredménnyel végeztem és nem volt bajom abból, hogy kollégiumban éltem.

Mit tanulsz, hogy ennyire csend és nyugalom kell hozzá?

2011. jún. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 A kérdező kommentje:

Tanuló szoba nem mindenhol van!

Amúgy ez nem kifogás,de azért akit ismerek és itt a városban lakik és ide is jár suliba az mind otthon lakik.Nem hiszem hogy nekem járna,mivel egy városba lakom ahol van a suli!

2011. jún. 28. 22:35
 46/61 A kérdező kommentje:

semmi olyat nem tanulok,de én nem tudok úgy tanulni ha 8-an mászkálnak körülöttem.Ezzel nem lenne baj,mert be megyek a szobámba aztán magamra zárom az ajtót és itt senki nem zavar.HA nincs itthon!

Amúgy az erdészetire járok

2011. jún. 28. 22:38
 47/61 anonim ***** válasza:
Mi a horoszkópod?
2011. jún. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 A kérdező kommentje:

A válasz írója 42%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:39


Mi van??:D

Ennek mi köze van ehhez?Ha elmondod akkor meg mondom!

2011. jún. 28. 22:40
 49/61 A kérdező kommentje:
oroszlán vagyok amúgy,de nem tudom mi köze ennek ehez
2011. jún. 28. 22:41
 50/61 anonim ***** válasza:

Akkor megtudjuk mért vagy ilyen :D

Amúgy meg nincs ebbe semmi titok...

2011. jún. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!