Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szarkasztikus kisebbség...

Egy szarkasztikus kisebbség érzéssel küzdő sz@r keverő anyával mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Az anyám egy érzelmileg nulla ember aki nem a boldogulásomat nézi hanem hogy csak neki jó legyen és minél tovább maga mellett tudhasson!Apám el hagyta,húgom külföldön él,így csak engem tud csesztetni ez a szerencsétlen ember!

A párkapcsolataimban rendszerint bele rondít ez a boszorkány ahol tud,nem támogat se hogy,hogy elhúzhassak végre itthonról inkább csak húz vissza magával!

Azt hajtogatja hogy ő örülne a legjobban ha végre el húznék itthonról mert ő élni akarja a saját életét,de támogatni nem tud hogy végre leléphessek,pedig meg tehetné!

Mi tegyek egy ilyen gonosz boszorka nővel?


2011. jún. 28. 21:53
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 A kérdező kommentje:
Mindezt azért hogy végre békében mehessek már el innen és élhessem a saját kis életemet!
2011. jún. 28. 22:21
 32/61 anonim ***** válasza:
24%
Hogy van képed bármi támogatást is elvárni valakitől, akiről ilyen minősíthetetlen módon beszélsz? Ez azt mutatja, hogy nem szereted. Ha nem szeretek valakit, marhára nem kell a támogatása, sőt...
2011. jún. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
24%
Megértem, hogy anyáddal rossz a viszonyod, de emiatt vagy ettől függetlenül paraszt vagy. Azzal pedig sokra nem fogod vinni az életben.
2011. jún. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
48%
Arra a kérdésre nem sikerült választ adni, hogy hány éves vagy. Nagyon ciki, mi?
2011. jún. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 A kérdező kommentje:

22:22


Igen paraszt vagyok ezt tudom,azért mert már be telt a pohár!De egyenlőre a tanulmányaim miatt nem tudok lelépni innen,de ő ebben valamiért direkt gátol vagy hátráltat!

2011. jún. 28. 22:24
 36/61 A kérdező kommentje:

24 vagyok

Miért lenne ciki?

2011. jún. 28. 22:25
 37/61 anonim ***** válasza:
48%

Ez kifogáskeresés. Ha valaki akar valamit, akkor meglépi. Akkor is, ha esetleg áldozatokkal vagy az igények átmeneti lejjebb adásából áll.

Mi tart vissza egy kollégiumtól vagy egy társbérlettől?

2011. jún. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
51%
Ha nincs pénze, hogy menne el agyasok??? Megint én vagyok:D
2011. jún. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
50%
Egy ember van, aki próbálna segíteni, azzal sem foglalkozol, mit vársz még???????
2011. jún. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
87%

Tipikus. Mikor az ember képtelen egyről a kettőre jutni, és mindent kitalál, hogy elterelje a figyelmet az igazi akadályról: saját magáról. Nem tudok lépni, mert nincs pénzem, szemét a szomszédom, nem támogat lelkileg az anyám, és különbenis. Közben meg irigyen szemlélem a nővéremet aki külföldön él és megdolgozik a függetlenségéért.


Hát keresd továbbra is másokban a hibát, de így nem fogsz előrébb jutni. Az első lépés: felismerni, hogy valamit rosszul csinálsz/csináltál, kitűzni egy célt és megcsinálni. Ilyen egyszerű.

2011. jún. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!