Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szarkasztikus kisebbség...

Egy szarkasztikus kisebbség érzéssel küzdő sz@r keverő anyával mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Az anyám egy érzelmileg nulla ember aki nem a boldogulásomat nézi hanem hogy csak neki jó legyen és minél tovább maga mellett tudhasson!Apám el hagyta,húgom külföldön él,így csak engem tud csesztetni ez a szerencsétlen ember!

A párkapcsolataimban rendszerint bele rondít ez a boszorkány ahol tud,nem támogat se hogy,hogy elhúzhassak végre itthonról inkább csak húz vissza magával!

Azt hajtogatja hogy ő örülne a legjobban ha végre el húznék itthonról mert ő élni akarja a saját életét,de támogatni nem tud hogy végre leléphessek,pedig meg tehetné!

Mi tegyek egy ilyen gonosz boszorka nővel?


2011. jún. 28. 21:53
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
80%
Támogasd magad, ha már önálló vagy.
2011. jún. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem nézz a tükörbe és köpd szemen magad.
2011. jún. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
64%
Ne az ő támogatására várj, hanem lépj le.
2011. jún. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 A kérdező kommentje:
Én nézzek tükörbe?Miért is?El árulnád?
2011. jún. 28. 21:58
 5/61 anonim ***** válasza:
15%
Dugd meg. Lehet szexhiánya van.
2011. jún. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
44%

1nézz tükörbe

2 vésd az eszedbe anyád csak egy van

3szégyeld magad hogy így beszélsz róla

gondolom te egy minta gyerek vagy....

2011. jún. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
38%
Sztem is nézz tükörbe, szégyen, hogy így beszélsz arról a személyről, akinek az életedet köszönheted. Elhiszem vannak anyák, akik megkeserítik a gyerekük életét, nos ilyen esetben költözzenek el, amint van rá lehetőség, de milyen dolog már így beszélni az anyádról!!!
2011. jún. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 A kérdező kommentje:

Amikor el váltak akkor csak én támogattam és senki más,a húgom éli nagy világát külföldön én meg itt hallgattam évekig a nyavajgását és a válásból a húgom semmit nem érzet meg,csak én!Ami padlóra küldött!

Mindig is őt támogatták annak idején,én mindenért magam dolgoztam meg.

2011. jún. 28. 22:01
 9/61 anonim ***** válasza:
37%
ha ilyen nagy a szád tartsd el magad és állj arébb ne rá várj ha meg érzelmileg nulla anyukád biztos neked köszönhető mert tönkre tetted szavaid alapján itélve..
2011. jún. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
64%

Mondjuk azért, mert anyádat -aki gondolom azért csak felnevelt és jelenleg is eltart, ha egyszer nem élsz egyedül, önállóan - elhordod mindennek, magaddal szemben meg semmi önkritikát nem gyakorolsz.

Fogd magad, csomagolj össze és költözz el. Nem egy "érzelmileg nulla ember" , "szerencsétlen ember", "gonosz boszorka" támogatására kellene várnod, te elkényeztetett egoista kis akármi.

2011. jún. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!