Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szarkasztikus kisebbség...

Egy szarkasztikus kisebbség érzéssel küzdő sz@r keverő anyával mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Az anyám egy érzelmileg nulla ember aki nem a boldogulásomat nézi hanem hogy csak neki jó legyen és minél tovább maga mellett tudhasson!Apám el hagyta,húgom külföldön él,így csak engem tud csesztetni ez a szerencsétlen ember!

A párkapcsolataimban rendszerint bele rondít ez a boszorkány ahol tud,nem támogat se hogy,hogy elhúzhassak végre itthonról inkább csak húz vissza magával!

Azt hajtogatja hogy ő örülne a legjobban ha végre el húznék itthonról mert ő élni akarja a saját életét,de támogatni nem tud hogy végre leléphessek,pedig meg tehetné!

Mi tegyek egy ilyen gonosz boszorka nővel?


2011. jún. 28. 21:53
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
22%
Utolsónak: a "szídd" szó hosszú í-vel, ugye?
2011. jún. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
78%
Nem támogatja, mert nem akarja, hogy elmenjen otthonról, mert tudja, hogy egyedül maradna. Ettől fél, ennyi és a párkapcsolatába is ezért rondít bele. Fura felfogása van, de van ilyen, találkoztam már ilyennel (nem az enyém ilyen).
2011. jún. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
62%
Szia!elmondom neked hogy engem nem nevelt az anyám fontosabbak voltak számára a férfiak volt mikor eszébe jutottam haza jött 2 évre aztán 3 év múlva vissza ,most 25 éves vagyok és én ápolom gondozom betgségéből adódóan és tudos miért?MERT AZ ANYÁM ÉS Ő SZ..RT A VILÁGRA !!!és akár mit is tett ő szült engem és nem én őt EZEN GONDOLKODJ EL
2011. jún. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
47%
Mi tart vissza attól, hogy külön költözz? Mindkettőtöknek jobb lenne.
2011. jún. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 A kérdező kommentje:

Érdekes módon eddig két darab válaszolónak sikerült megértenie a dolgot és ezt nem azért mondom hogy mindenki mellém álljon,de ez tény és való hogy azért csinálja!

Hiszen az ő érdeke is lenne!Én már eleget támogattam őt és miatta nem tudom élni az életem,mert az ő kis problémájával voltam el foglalva!De most el jött az ő ideje hogy segítsen nekem!

2011. jún. 28. 22:16
 26/61 anonim ***** válasza:
22%
Esetleg menj dolgozni..
2011. jún. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
22%
Hány éves vagy?
2011. jún. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 A kérdező kommentje:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:16


Esetleg miből gondolod hogy nem dolgozom??

Nagyon idiota a válaszoló nagy része eküszöm!

Nem anyagi támogatásra van szükségem jó emberek!

Hanem lelki támogatásra hogy végig tudjam csinálni az iskolámat és a nyelvtanulásomat,amit munka mellet csinálok!Nekem nem a sz@ros pénzére van szükségem,hanem arra amit el halasztott azt potólja!!!

2011. jún. 28. 22:20
 29/61 anonim ***** válasza:
68%
Az a kettő, aki megértett, az csak egy, vagyis én, mert én írtam mind kettőt. Egyébként tényleg kompromisszumot kell kötni egy szülővel, a gyerek is segítsen neki (házimunka, takarítás, főzés stb.), de azért az anya is adjon ezért valamit és sajnos az övé semmit nem ad neki. Megértelek, de amiket írtam, akkor remélem segít.
2011. jún. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
68%
Akkor én elárulom neked,hogy full ugyanabban a helyzetben voltam mint te!Anyám elvált apámtól,elköltözött a pasijához,4évig le se szarta a fejemet,se anyagilag se sehogyse,mert fateromnak adtam igazat,persze a bátyám egész életében mindent megkapott...aztán amikor anyum szétment a pasijával senkire nem számíthatott csak rám és annak dacára,hogy nem anyaként viselkedett x évig,mégis zokszó nélkül támogattam lelkileg,mert a gyereke vagyok!Szépen el is mentem suli mellett dolgozni,hogy nehogy a "szememre lehessen hányni",hogy ezzel is gondot okozok. Kedves kérdező!Én is sok sírás-rívást hallgattam,tartottam a hátamat,ahogy te mondtad,de gondolj bele,hogy csak te vagy édesanyádnak,később fogod megbánni,ha így viselkedsz vele,ha ő hülye,akkor hagyd rá,de valószínüleg meg van rá az oka,ha ilyen!
2011. jún. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!