Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy állíthatnám meg ezt a...

Hogy állíthatnám meg ezt a kamikaze akciót?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Rögtön a közepébe is vágnék, az idősebb öcsémnek(19) több mint egy éve van kapcsolata egy 16 éves lánnyal.Ami alapvetően nem probléma mert ha szeretik egymást miért ne lennének együtt.? Az öcsém most végzett a sulival és most azt találták ki hogy költözzenek össze! Hozzá kell tennem hogy a folyamatosan veszekednek 2 naponta összevesznek majd kibékülnek. Legutóbb épp azért szakítottak mert a csaj azt mondta hogy élni akar még. Amit igazából megértek hiszen még csak 16 és az öcsém is csak 19. A vizsgái nagyon jól sikerültek így a cég akinél volt gyakorlaton már alá is íratott vele. Nagyon jól fog keresni ahhoz képest hogy pályakezdő. A problémám annyi hogy félek hogy ki fogják használni. Meg amúgy sem tartom egy jó ötletnek az anyóssal való összeköltözést, mi van ha megint rájön a csajra hogy ő még élni akar. Egyébként a csaj nem bízik meg az öcsémben mert a barátnőivel időnként fel szokta hívatni hogy kezdjen ki vele. Szóval ennyire gyerekes még! Azt meg aztán végképp nem érte hogy a csaj szülei ezt hogy engedhetik meg. 16 éves jóformán kislánynak élettárs????

Másrészt meg meg tudom érteni hogy miért akar minél hamarabb elkerülni otthonról. Én is amint tudtam el költöztem. Na de ez így nem megoldás!

A kérdésem az lenne hogy hogy tudnám ezt a dolgot megértetni vele? A csaj folyamatosan tapad rá, az sms-eit elolvassa. 4 szem közt meg azért ne tudok vele beszélni mert 300 km-re van innen és nem valószínű hogy haza tudok mostanába menni. Minden ötletet szívesen veszek!

A válaszokat pedig előre is köszönöm!


2011. jún. 28. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Amíg az öcsédnek meg nem jön az esze, addig nem sokat tudsz tenni. Csúnya dolog, de lehet a csajnál kellene valahogy próbálkozni. Hátha szakítana vele. Jajj, de nem szabad ebbe beleszólni. Kettőtök kapcsolata is rámehet a jó akarásodra.
2011. jún. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen én is ettől félek, meg hát már így is az egész család engem bánt ( mert én kiléptem ebből a mókuskerékből).
2011. jún. 28. 10:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű a helyzet. A csak anyja azért engedi ezt meg, mert majd jól le tudják húzni öcsédet ő is, és a kicsi lánya is. Ez elég komoly megtakarítás lesz a családnak. A rossz hír, hogy ez ellen semmit nem tudsz tenni. Ez tipikusan egy olyan helyzet, hogy az öcsédnek kell a saját kárán megtanulni, hogy is működnek a dolgok. Ha megpróbálod a lányt fúrni, akkor egészen biztos lehetsz abban, hogy az öcsédet lököd el magadtól. Ahhoz túl szerelmes most, hogy tisztán lássa a helyzetet. Sajnálom, de nem tudsz mit tenni.
2011. jún. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen ez annyira átlátszó, nem hiszem hogy ebből a kapcsolatból valami jó kisülhet. Jajj a fejem is belefájdul ebbe az egészbe mert én sem látok más kiutat minthogy majd az idő mindent elrendez. És az öcsém elkezd majd tisztán látni.
2011. jún. 28. 10:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Tanulópénz lesz. Nem a te életed, ne is tegyél többet annál, hogy elmondod az aggályaidat. Annyit tegyél hozzá a végére, hogy ha mégis bekövetkezik az, amit te anno megmondtál, akkor viselje férfiként és ne rohanjon mindenkihez segítségért.
2011. jún. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Lehet nem jó ötlet de valami ürüggyel kérhetnél kölcsön pénzt öcsédtől. Persze nem elkölteni, hanem eltenni. Hátha nem lenne olyan érdekes a csajnál.
2011. jún. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem vesznek új lakást, legfeljebb két csomagolással több, cserébe ők is rájönnek, hogy a szenvedély nem elég.
2011. jún. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!