Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdek ráébredni, hogy a...

Kezdek ráébredni, hogy a vőlegényem nem normális. Most menjek pszichológiát tanulni?

Figyelt kérdés

az egy dolog, hogy betegesen féltékeny, de van annyira intelligens, hogy a helyzeteket úgy kezeli, hogy semmi vesz társaságban, néha beszól, csak hogy a haverjainak ne vonzó nőként csapódjak le.

az egy másik dolog, hogy uralkodó jellem, tipikus mindig neki van igaza, ha nem működik semmi, akkor is.


de írok egy példát:

ma vizsgáztam (amiről tudott, mert heteken át erről beszéltem)

erre amikor várakozok mikor kerül rám a sor, izgulok, vizsgadrukk, minden, jön egy sms tőle, hogy mikor akarom letenni a cigit, helótja van és szinte ordibáltak a betűk a telómon.

vizsga után megírtam neki, hogy erre aztán ki van az esze, de hogy sok sikert, vagy egyebet kívánjon eszébe nem jutna...

hát erre hív, hogy hogy sikerült

elmondtam, hogy ne tegyen úgy mintha érdekelné, mert vizsgán ilyen sms-t kapni, nem tudom tolerálni.

erre még én vagyok a rosszindulatú.

megírtam, hogy nem esett jól akkor és ott a fegyelmezése.

hát ő most ott tart, hogy én akkor is rosszindulatú vagyok, meg akarom e én őt egyáltalán, meg stb

világosan megírtam mégegyszer:

vizsgán a fegyelmezését nem toleráltam, ettől még nem vagyok gonosz, minek vetíti ki ezt ráadásul az egész kapcsolatra, már a szakításnál tartunk, mert nekem nem esett jól vmi, ami szerintem teljesen jogos?


szóval a 10ezredik ilyen beszélgetéseink után nekem kezd feltűnni, hogy valami nagyon nincs rendben nála.....


mit tehetnék én?


2011. jún. 27. 21:45
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Szabadulj meg tőle amíg lehet. Bele fogsz őrülni...
2011. júl. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!