Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdek ráébredni, hogy a...

Kezdek ráébredni, hogy a vőlegényem nem normális. Most menjek pszichológiát tanulni?

Figyelt kérdés

az egy dolog, hogy betegesen féltékeny, de van annyira intelligens, hogy a helyzeteket úgy kezeli, hogy semmi vesz társaságban, néha beszól, csak hogy a haverjainak ne vonzó nőként csapódjak le.

az egy másik dolog, hogy uralkodó jellem, tipikus mindig neki van igaza, ha nem működik semmi, akkor is.


de írok egy példát:

ma vizsgáztam (amiről tudott, mert heteken át erről beszéltem)

erre amikor várakozok mikor kerül rám a sor, izgulok, vizsgadrukk, minden, jön egy sms tőle, hogy mikor akarom letenni a cigit, helótja van és szinte ordibáltak a betűk a telómon.

vizsga után megírtam neki, hogy erre aztán ki van az esze, de hogy sok sikert, vagy egyebet kívánjon eszébe nem jutna...

hát erre hív, hogy hogy sikerült

elmondtam, hogy ne tegyen úgy mintha érdekelné, mert vizsgán ilyen sms-t kapni, nem tudom tolerálni.

erre még én vagyok a rosszindulatú.

megírtam, hogy nem esett jól akkor és ott a fegyelmezése.

hát ő most ott tart, hogy én akkor is rosszindulatú vagyok, meg akarom e én őt egyáltalán, meg stb

világosan megírtam mégegyszer:

vizsgán a fegyelmezését nem toleráltam, ettől még nem vagyok gonosz, minek vetíti ki ezt ráadásul az egész kapcsolatra, már a szakításnál tartunk, mert nekem nem esett jól vmi, ami szerintem teljesen jogos?


szóval a 10ezredik ilyen beszélgetéseink után nekem kezd feltűnni, hogy valami nagyon nincs rendben nála.....


mit tehetnék én?


2011. jún. 27. 21:45
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Mehetsz ha akarsz PLUSZ szakíts!! Mondjuk pont olvastam utolsó hozzá szolásód hogy időzített bomba, na pont erről akartam írni, arra ahogy írtad hogy dacol a bocsánat kéréssel.


Na és NEM BASSZUSZ ez egyszerűen 1 szóval elmebeteg. Ez alatt nem feltétlen azt értem hogy örült de nem normális bazz. Ha még te meg ő azt mondom neked jó legyen, de ÖSSZEHÁZASODNI, gyerek?? Na az már felérhet egy kínzással a gyereknek. HA most ilyen hirtelen kitörései vannak kitudja mi lenne később. Az meg hogy hirtelen úgy tesz mintha mi se lett volna, hát komolyan ezek után még eltudod(tad) róla képzelni hogy normális meghülyülök..


Amiket írtál jó tulajdonságokat nem mondanám hogy hüü de nagy dolgok lennének amiknek fényében bármit is javulna, megbízható füü, nagy dolog én is megcsinálom amire kérnek ha kérnek a többi szintúgy, nonsense. Valószínűleg csak forrong magába, környezetemben volt 1-2 hasonló ember. És szerintem nem a vizsgádat vetíti ki a kapcsolatodra, hanem minden gyerekkori és egyéb nyavalyáját vetíti ki a kapcsolatotokra alapból. Kb. te testesíted meg minden baját amiket jól lecseszhet hogy megmutassa. Meg ha néztél Dextert nem nehéz eljátszani hogy rendes vagy ezek amugy is olyan felületes dolgok, pont hogy a mindenkivel kedves például lehet hogy magában utál ezt azt csak nem meri megmondani, stb.


Na igazából már nincs jelentősége mert utolsó válaszodból úgy vettem le hogy úgyis szakítasz (szerencsére). De azért csak azt irigylem ilyen hülyékbe hogy így viselkednek és erre még jaaj hát ő kedves meg minden, én meg itt normális vagyok de minek?.. úgyis elnézik, kell egy kis határt szabni azt kész.

2011. jún. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Legyen eszed, és hagyd ott! Én is beleestem ebbe a hibába, a férjem hasonló beállítottságú, bocsánatkérés sose hangzott el tőle, igaz ő legalább a barátai előtt nem aláz meg. Mondjuk nincsenek sokan.... Állítólag miattam hagyta ott őket...És persze tőlem is elvárta. Van gyerek, lakáshitel, nekem már nem olyan egyszerű lépni. De neked még nem késő.
2011. jún. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Szereted?

Ha úgy érzed, hogy az egyéb tulajdonságai miatt csak őt tudnád szeretni, akkor légy vele kedves és növeld az önbizalmát! Azért írt neked sms-t, mert remélte, hogy ezután rosszul sikerül a vizsgád, majd elgondolkozott és fölhívott.

Ha nem szeretne Téged, nem érdekelné a sorsod és egy sms-t se pazarolna Rád.

De szerintem jobban jársz, ha keresel olyan valakit, aki nem önbizalomhiányos, nem piszkál, hanem érett egy kapcsolatra és szeret Téged, ahogy Te is jól érzed magad mellette.

Daniella, szexológus

2011. jún. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

hát mai nap megérett a bocsánat kérése,mert tegnap még közöltem vele, ha ez nem fog menni, annak következményei lesznek, azt pedig vállalja, szóval a ne haragudj megszületett, de úgy, hogy elvárta viszont tőlem.ééés: hogy büszke lehetnék rá, mennyi mindent megtesz értünk.(kemény melón dolgozik-hogy gyűjtsünk...)

tehát megírtam neki, hogy ne haragudjon, hogy nem esett jól, hogy beszólt...

plusz megírtam, hogy más nők olyan kedveseket kapnak a férjüktől, arra amiket én kapok, nem tudok büszke lenni.

most azon van, hogy én gonosz miket képzelek róla, ha ő ezt hinné a párjáról, rég dobná.

nem reagáltam.

erre hív, hogy mennyire szeret és ha majd nem dolgozik ennyit, biztos megoldódnak a problémák.

kérdezte félve, mit látok megoldást, vagy szakítsunk?

én meg elmondtam, hogy a problémák, nem a munkája miatt állnak fent....

erre letette a telot, hogy mennie kell dolgozni.


szóval nem meri hallani sem a válaszom.

én meg nem akarom elhinni: a szakítás az hol megoldás a problémákra???

2011. jún. 28. 12:28
 25/31 anonim ***** válasza:
látom a kérdező sem érti a helyzet lényegét. Mindegy, majd 10 év múlva...
2011. jún. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

ja nem merem növelni az önbizalmát, mert hajlamos leuralni, lenézni

nem merem aláadni ehhez a lovat


de értem a lényeget, szakítanom kellene, mert ez nem fog megváltozni


csak nem akarok úgy szakítani, hogy olyan érzés legyen bennem, hogy nem tettem meg minden tőlem telhetőt!

ha ez meg van, és mégsem változik semmi, szakítok!

2011. jún. 28. 15:01
 27/31 anonim ***** válasza:

tehát megírtam neki, hogy ne haragudjon, hogy nem esett jól, hogy beszólt...



Figyu te tök lüke vagy folyamatosan megalázod magad ezelőtt a senki előtt.


Nagyon vak vagy ha TE akarsz megtenni mnidnet... értsd meg ez nem kapcsolat ez szükségem vna rá me,rt has nincs kim lesz állapot.


Menekülj!!!!

2011. jún. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

"tehát megírtam neki, hogy ne haragudjon, hogy nem esett jól, hogy beszólt... "


ha figyelmesebben elolvasod rájössz, hogy ez nem bocsánatkérés volt...

az ő nevében kértem én elnézést - ő értette, mert kiakadt rajta


de értem amit írtál, hogy a helyzet csak rosszabb lesz


számításba van véve, lehet szakítás lesz, csak most még nem értem meg hozzá. nem tudom.

2011. jún. 28. 18:31
 29/31 anonim ***** válasza:

Meg nem ertel meg hozza, kerdezo?! :))))

Ez teljesen rohejes.....:))

Mi a fraszt varsz? Ameddig elkovet meg egy csomo bunkosagot hogy vegre erjel meg a szakitasra?

Kisse...szanalmas vagy meg batortalan. Onbecsulesed se nagyon van... El kene gondolkozz ezeken a dolgokon.

Dobd mar ezt a hitvany mutuj boldogtalant. Nem tudom hogy birsz elni egy ilyen ember mellett. Komolyan nem.


26L

2011. jún. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Mm, nem akarlak elkeseríteni de itt sose fogod azt érezni hogy na te mindent megtettél. Sose lesz benned ez az ez az sikerült érzés, tapasztaltam hasonlót. Mindig lesz valami, és ő ugyanúgy nem fog javulni. Szerintem csak félsz hogy hogy ha szakítotok egyedül maradsz, mert már túl sokat voltál ezzel a asz barommal.


És ezzel csak azt éreztetted magaddal hogy te ezt érdemled meg, neked ez jó. Szép lassan lecsökkensz az ő szintjére, önbecsülés és társai zéró,, haa nem szakítotok. Másrészt egyébként se tudnál mit tenni, nem a te hibádból lett ilyen de nem is tőled lesz jobban.


Ááá de szerintem te nem is akarsz már igazán szakítani, túl sokat agyalsz ezen. Én csak tényleg sajnálom ha egy ilyen hülyével fogod leélni az életed, vagy akárhány éved. De áá, igaza van előzőnek is most mire kell várni. És az a sms amit küldtél lehet hogy neki írtad de akkor is csak magadnak ástál alá. Nem tudom mit akarsz elérni ezzel. Max ebben annyi jó van hogy ahogy eltudom képzelni, mellette olyan vagy amilyen nincsenek elvárásai semmi, önmagad leehetsz mert őt még ha zavarná se mondaná max ha adja magát a helyzet. Ha meg nem akkor még ez se.

2011. jún. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!