Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdek ráébredni, hogy a...

Kezdek ráébredni, hogy a vőlegényem nem normális. Most menjek pszichológiát tanulni?

Figyelt kérdés

az egy dolog, hogy betegesen féltékeny, de van annyira intelligens, hogy a helyzeteket úgy kezeli, hogy semmi vesz társaságban, néha beszól, csak hogy a haverjainak ne vonzó nőként csapódjak le.

az egy másik dolog, hogy uralkodó jellem, tipikus mindig neki van igaza, ha nem működik semmi, akkor is.


de írok egy példát:

ma vizsgáztam (amiről tudott, mert heteken át erről beszéltem)

erre amikor várakozok mikor kerül rám a sor, izgulok, vizsgadrukk, minden, jön egy sms tőle, hogy mikor akarom letenni a cigit, helótja van és szinte ordibáltak a betűk a telómon.

vizsga után megírtam neki, hogy erre aztán ki van az esze, de hogy sok sikert, vagy egyebet kívánjon eszébe nem jutna...

hát erre hív, hogy hogy sikerült

elmondtam, hogy ne tegyen úgy mintha érdekelné, mert vizsgán ilyen sms-t kapni, nem tudom tolerálni.

erre még én vagyok a rosszindulatú.

megírtam, hogy nem esett jól akkor és ott a fegyelmezése.

hát ő most ott tart, hogy én akkor is rosszindulatú vagyok, meg akarom e én őt egyáltalán, meg stb

világosan megírtam mégegyszer:

vizsgán a fegyelmezését nem toleráltam, ettől még nem vagyok gonosz, minek vetíti ki ezt ráadásul az egész kapcsolatra, már a szakításnál tartunk, mert nekem nem esett jól vmi, ami szerintem teljesen jogos?


szóval a 10ezredik ilyen beszélgetéseink után nekem kezd feltűnni, hogy valami nagyon nincs rendben nála.....


mit tehetnék én?


2011. jún. 27. 21:45
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Semmit hisztit csap
2011. jún. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Most tényleg: miért vagy még vele? Ilyenkor mindig rádöbbenek, hogy jobb nekem egyedül, mint egy ilyen pasival...
2011. jún. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
mert teljesen más úgy kidobni valakit, akit épphogy ismersz, mint valakit akivel több éve együtt töltött idő van mögöttetek
2011. jún. 27. 22:09
 14/31 anonim ***** válasza:

22:04es : Nagyon vicces amit irtal. Ugy szorakoztam a soraidon! :D


Kerdezo.....nem tudom elkepzelni hogy lehettel eveket egy ilyen idiota barommal??!!!!!???!!!!

Te sem vagy teljes, ha igy allnak a dolgok, ne haragudj.


26L

2011. jún. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim válasza:
Mire számítasz, mit vársz te ettől a kapcsolattól? Szerinted megfelelő apja lenne ő a gyerekednek? Szerinted el tudnád viselni a hülyeségeit még mondjuk 20-30-40 évig?
2011. jún. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Társfüggő. Mint az emberek nagy része. "Lehet, hogy szar az egész, de inkább vele vagyok, mert egyedül ugye mi a fenét kezdenék magammal."
2011. jún. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

22:04-esen én is mosolygok még mindig :)


amúgy azért vagyok vele, mert becsületes, szorgalmas, megbízható, stb stb


amúgy ha én okos :) tudom tartani a frontot, akkor elképzelhető a 20-40 év.

csak azt hogy kell?


amúgy most reagált és úgy tesz, mintha semmi nem történt most volna köztünk, semmi balhé, mintha elfújta volna a beszólását a szél...bocsánat? á.kanyarban. hu az is milyen nehezére esik...

2011. jún. 27. 22:18
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

21:53 es 22:11es vagyok.


Ugy tesz mintha semmi sem tortent volna, mi? Hat szep tole.

En a helyedben szoba sem allnek vele, igy tudatnam vele, hogy igenis tortent valami!

Ha nehezere esik bocsanatot kerni, az nagy baj es irto zavaro lehet.

Tenyleg nem ertelek teged kerdezo.

Szamodra nem idegesito a tulzott feltekenyseg? Meg azok a beszolasai a haverei elott mikor leepiteni probal teged, nem megalazok szamodra?

Oh meg a mai viselkedes....irto hulye volt. Elso sorban, hogy cigizel-e vagy sem az a te privat ugyed, semmi koze hozza. Ha elfogad igy jo, ha nem, keressen mast. Esetleg tanacsolhatja neked, hogy szokjal le rola, de nem kovetelheti toled. Masod sorban az ilyesmit nem sms-ben kell megtargyalni az Isten szerelmere!

Hiaba irod hogy szorgalmas, becsuletes, okos (???!!!??:)), mert tulajdonkeppen az irtak alapjan egy arrogans, pokhendi, lekezelo, onzo, kiallhatatlan, pofatlan szemet.

Es meg azon jar az eszed, hogy te egyedul hogyan iranyits a dolgokat, hogy jo legyen.

Ha te ezt hajlando vagy elturni, akkor meg is erdemled, hogy egy ilyen hitvany, idegolo faxmarcival eljel.

Ismetlem: Legyen eszed, gondolkozz, ne engedd, hogy megalazzon, ne engedd, hogy uralkodjon feletted, ne engedd, hogy lekezeljen. Allj ki magadert, cseszd le, uvoltsd le. Szakits, basszus!


26L

2011. jún. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

"okos (???!!!??:))"

nem, hanem megbízható


kiállok magamért, nem tűrök el semmit, ahogy a fentebbi szituban is, csak próbálom vele érzékeltetni, hogy értse a helyzetet. pl most már ott tartok, hogy felfogta (a mostanit) csak épp dacol a bocsánatkéréssel, de már erről is papoltam neki anno, hogy ez azért fontos, hogy tudassuk a másikkal, nem megbántani akarjuk, ha valamit szeretnénk tőle


szerintem nekem nem itt van a határ egy szakításhoz, mivel kiállok magamért, nem hagyom uralkodni


nicsak most reagált, hogy nem kér bocsánatot, mert őt érdekelte milyen a vizsgám, megint kilyukadtunk oda, én vagyok rosszindulatú.


na jó.

időzített bomba indítva.


köszi mindenkinek, ezt tényleg nem bírom már idegekkel.

2011. jún. 27. 22:55
 20/31 anonim ***** válasza:

Tudod nagyon aranyos ahogy leírod, milyen kitartó vagy és hűséges mellette, de van egy általános gyakorlat, amit a tapasztalt vén rókák nyomán állítottak fel:


1. harmonikus kapcsolatban nincs alá- és fölérendelt, ez alapvető, ezt tudja mindenki.


2. általában az élet küzdelem; küzdesz a tudásért, küzdesz a munkahelyeden, küzdesz a vagyonodért és státuszodért, szóval felveszed a kesztyűt a sors ellen. Ha gondolkodásban, értékrendben, mentalitásban eltérő egyént választasz ,akivel szintén hadakoznod kell az nem vezet jóra, mert akkor a küzdelem szó alá beállhat a család fogalma is. Azért valljuk be, ha hulla fáradtan hazamész, akkor nem hiszem, hogy az lesz a kedvenc elfoglaltságod, hogy még a férjed elnyomása ellen is harcolj. A család az pont az a kör, ahol elfogadnak, ahol ember lehetsz, ahol hibázhatsz, ahol önmagad vagy igazán, ahol lazíthatsz és szeretnek, megbecsülnek. Ezek nélkül kiégsz előbb-utóbb, belefáradsz az életbe.


A fentieket vedd fontolóra. Nem beszéllek le, nem mondom meg mit tegyél. De ha hosszútávban gondolkodsz akkor pörgesd végig magad előtt a következő 10 évet. Ha akkor boldognak és elégedettnek látod magad, akkor öld bele az energiádat a kapcsolatba most, mert később már nagyon fárasztó lesz, mindenhol helytállni. Ha pedig 10 év múlva is küszködsz, akkor egyik nap majd arra ébredsz, hogy 10 legszebb évedet feláldoztad a semmiért. Mert akkor még rosszabb lesz mint most.

2011. jún. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!