Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Még terhesen szétmentünk a...

Még terhesen szétmentünk a párommal, azóta volt neki 2 barátnője, próbáltam visszazerezni de mindig elutasított. Nagyon szeretem, mit tegyek? Most bunkó vagyok mindig vele, ez jó taktika? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 18:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
85%
Látom két felé oszlanak a válaszolók véleményei. Akik behódolnak a férfiaknak, mégha akár többször meg is alázzák őket. Na én a másik kategóriába tartozom. Ne haragudjatok! Szerintem annyira unintelligens és elfogadhatatlan, ha egy férfi ilyen helyzetben elhagyja a bartánőjét és vígan össze-vissza csajozgat. Tartsuk már magunkat is valamire! Milyen példát lát majd az a gyerek, akinek az apukája rendszeresen elhagyja majd az anyukáját, feltételezhetően jó nagy családi botrányok közepette. Nem békés és boldog családot kívántok magatoknak és a gyereketeknek? Én ilyen körülmények között nem a taktikán gondolkodnék, hanem hogy tudnám magam észheztéríteni. Talán csak ideiglenesen vagy egy kicsit érzelmileg is összekavarodva és jól lehet félsz is a jövőtől, hogy lesz ha mégsem békültök ki. Érthető természetesen, a bizonytalanságtól mindenki fél! Azért a jó viszonyt mégis érdemes lenne valahogy fenntartani, mégis csak az apukája. Attól borzasztóbb nics, amikor két szülő civakodik, hogy nem láthatod, meg nem adom vissza. Bocs, ha a többség nem így gondolja.
2009. márc. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
A bunkóság sosem jó taktika, én bár nő vagyok, de nagyon taszítana, ha valaki bunkósággal akarna visszaszerezni. Ha volt neki 2 barátnője már és ő nem szeret téged, lehet, hogy jobb lenne elengedned...a gyermeketek felnevelésében persze támogatnia kell, de ezek szerint téged, mint társat nem akar. Ezt sajnos el kell fogadni...nem érdemel meg téged, keress mást.
2009. márc. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én most vagyok 30hetes és pont az a helyzet nállunk,hogy szét fogunk menni,mert ugráltatni akar,meg nem is annyira jó a kapcsolatunk.Én is nagyon szeretem még a mai napig,de erőssebb vagyok,és a baba fontosabb nekem! Te is csak a kicsiddel törődj és ne érdekeljen.Nehéz az ilyen dolog,de lekell suhintani őket.Majd észre veszik,hogy van egy csodálatos gyerekük,és talán lehet h nem ő az igazi.Nem kell félni semmitől,biztos találsz mást,aki téged fog körül ugrálni,és túlzottan akarni.
2009. márc. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!