Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Még terhesen szétmentünk a...

Még terhesen szétmentünk a párommal, azóta volt neki 2 barátnője, próbáltam visszazerezni de mindig elutasított. Nagyon szeretem, mit tegyek? Most bunkó vagyok mindig vele, ez jó taktika? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 18:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a gyerekkel foglalkoznék. Teljesen felesleges valaki után epekedned, aki nem törődik veled. Nem törődik, ha megpróbálod visszaszerezni és nem törődik, ha bunkó vagy vele (akkor miért is törődne.) Felejtsd el, foglalkozz a babával, neki szüksége van rád.
2009. márc. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
én hagynäm.elhiszem hogy magänyosnak,megaläzottnak,csalodottnan érzed magad,hiszen terhesen egyedül maradtäl..én hagynäm.mit érdemel az ilyen apa?semmit..akkor järja a maga utjät.a gyereket mérgeznéd vele ha összejönnétek,hiszen ugysem menne simän a dolog,sztem.ha mär 2 nöje is volt,terhesen elhagyott..hät nem tudom.én nem sok reményt füznék a dologhoz,hanem inkäbb valahogy összeszedném magam,hogy mielöbb legyek rajta tul!:(sok sikert
2009. márc. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

szerintem hagyd. Aki képes az általa teherbe ejtett nőt magára hagyni, az nem érdemli meg, hogy fuss utána.

2009. márc. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én keresnék egy másik párt magamnak. Illetve várnám hogy rám találjon. Nem kellesz neki sem te se a gyereke. Hagyd.
2009. márc. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Akármennyire is szereted,ne fuss utána,felejtsd el.Egy percig nem szabadna azon gondolkodnod,hogy hogyan szerezd vissza.Nagy ívben el kellene kerülnöd őt,átnézni rajta,még ha most ez lehetetlennek is tűnik.Csak a babára és magadra koncentrálj most.Igenis mutasd meg neki is,hogy boldog vagy nélküle,nincs szükség egy ilyen férfira.
2009. márc. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el ez a pasit! Ha most képes volt elhagyni terhesen és folyamatosan nőzni, a jövőben sem számíthatsz sokkal többre. Többet érdemelsz ettől! Legyen tartásod! Próbálj magadra és a babára koncentrálni, most Ti vagytok az elsők. Biztos vagyok abban, hogy leszel Te még mással is boldog, de sose légy megalkuvó! Ne állj le akárkivel. Szép baba várást!
2009. márc. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én semmi esetre sem lennék vele bunkó, csak semleges, azaz, ne lássa, hogy epekedsz utána!!! Viszont azt lássa, hogy milyen szépen éltek a gyerekkel, egy kedves, boldog világban, ahová esetleg Ő is visszakívánkozna. Mindig csinosan, visszafogottan fogadd, nem szabad észrevennie, hogy miatta öltözél úgy vagy sminkelted magad, próbáld meg észrevétlenül visszahódítani!

Várni kell türelmesen, de ha bunkó leszel vele, esetleg csak örülni fog, hogy megszabadult Tőled és elijeszted. Esetleg tegyél úgy, mintha lenne vki ki az életedben, aki nem annyira komoly még, de éreztethetnéd, hogy bármi lehet a dologból, tehát tedd féltékennyé, hátha Ő fog epekedni utánad egy idő után:)!!! Drukkolok!

2009. márc. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az előző vagyok, olvasom az előttem szólók válaszait. Részben igazuk van, de azért megér még a dolog egy taktika váltást-mert először is ha még nem született meg a baba, akkor terhesen nehezebb másik párt taláni. Én azt hittem már megszületett, azért írtam az előző választ, de így is megpróbálhatod, amiket írtam szerintem-egyelőre még a baba nélkül, aztán még utána is. Ha úgy sem jön össze, akkor tényleg más után kell nézni, de soha ne mondd, hogy soha:)!!!
2009. márc. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
A taktika női dolog és a férfiak teljesen érzéketlenek erre, csak az egyenes beszéldből értenek. Felejtsd el őt és foglalkozz a gyerekkel.
2009. márc. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
10%
ha igazán szereted,és számodra ő a nagy szerelem,akkor dehogy felejtsd el.mindig a nő irányít.igen is szerezd vissza.engem is elhagyott többször is a párom,volt más nője is (tőlem hűséget követel,és meg is kapja),én megbocsájtottam,mert nagyon ,szeretem.légy türelmes,és mindig kedves,és folyamatosan add a atuttára mennyire szereted.
2009. márc. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!