Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Engem miért utálnak, és őt...

Engem miért utálnak, és őt miért szeretik? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés

Bevallom hogy nagyon féltékeny voltam a volt o.társamra,mert őt szerették,ment neki a tanulás,a családi háttere is jó,és még szép is,és nekem ezek nem voltak meg,így kavartam körülötte,hogy ez fordítva legyen,és őt utálják. De rosszul sült el,mert engem ki akartak csapni a suliból,őt meg most mindenki szereti,a volt o.társainkkal is jóba van,találkozgat,bulizgat velük,engem meg mindenféle k*rvának elhordanak,mert már 12 évesen volt pasim,stb..Nem hiszem el hogy neki miden összejön,mit tegyek?

15L (a csaj 16 akinek kavartam)


2011. jún. 24. 12:07
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Hát nem egyszer tépett már meg,volt hogy egymás után,vagy hogy mindenki előtt kiosztott,most csak azért mondom el ezeket,hogy rájöjjek hogy miért utálnak.
2011. jún. 24. 14:29
 22/24 anonim ***** válasza:

Írd meg priviben bővebben,hogy ezek a megtépések meg kiosztások,hogy történtek,meg hogy konkrétan mért!

És ha tudok akkor segítek!:)

2011. jún. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Komolyan azért ekéztek valakit, mert rosszat tett 8-10 évesen? Szerintetek akkor mennyire tudja az ember felfogni a tettei súlyát?

Nem véletlen, hogy 12 év a büntethetőség alsó korhatára.

2011. jún. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Gondolom nem 8-10 évesen tett ilyeneket hanem 13-14 évesen... Általános suli vége felé.


Én nem értem, ha már nem is egy suliba jártok akkor miért érdekelnek még mindig?? Foglalkozz inkább az új osztályoddal és oda illeszkedj be.

2011. jún. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!