Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Engem miért utálnak, és őt...

Engem miért utálnak, és őt miért szeretik? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés

Bevallom hogy nagyon féltékeny voltam a volt o.társamra,mert őt szerették,ment neki a tanulás,a családi háttere is jó,és még szép is,és nekem ezek nem voltak meg,így kavartam körülötte,hogy ez fordítva legyen,és őt utálják. De rosszul sült el,mert engem ki akartak csapni a suliból,őt meg most mindenki szereti,a volt o.társainkkal is jóba van,találkozgat,bulizgat velük,engem meg mindenféle k*rvának elhordanak,mert már 12 évesen volt pasim,stb..Nem hiszem el hogy neki miden összejön,mit tegyek?

15L (a csaj 16 akinek kavartam)


2011. jún. 24. 12:07
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Már középsuliba járunk,de velem senki nem akar talizni,mindig csak vele,hogy XY is jöjjön ide meg oda.

A csaj kedves velem,megbocsájtott,de nem felejtett. Ezt mondta.

Igen,nekem előbb volt pasim,csak ő a tanulásra figyelt,és nem pasizgatott.

2011. jún. 24. 12:25
 12/24 anonim ***** válasza:
84%

sztem ne foglalkozz azzal a csajjal.

inkább azon töprenj, mit tehetsz azért, h elégedettebb legyél, és jobban érezd magad(anélkül, h másnak ártanál vele).

szorgalommal sok mindent el lehet érni, jobb tanuló lehetsz, ha többet tanulsz.

a külsődet pedig eszméletlen széppé teheted (én pl. tök átlagos voltam, és egy b.nőmmel néztünk youtube-on ilyen videókat, h hogyan sminkeljük ki úgy magunk, mint egy sztár, hogyan alakítsuk át megunt ruháinkat, hogyan készítsünk egyedi ékszereket...és ez lett a hobbink, annyira jó! :D neked is ki kellene próbálni. ha megtalálom a videókat belinkelem.

és a pénz... hát én pl. csóró vok, de second-hand üzletekből vásárolok, és nagyon márkás, és jóminőségú cuccokat lehet találni.

barátkozni meg...nem biztos, h neked a suliban kéne erőlködnöd. -jó, most utálnak, de ez változhat. ha nem vagy utálatos másokkal, majd látni fogják, h nem vagy rossz ember. barátkozz sulin kívűl is, akár itt is, v. a chat-en, v. 1 kávézóban, klubban stb.

ha kihoozod magadbó a mximumot(de tényleg azt!) nem fog már foglalkoztatni ez a csaj, m jól fogod érezni magad! csak próbáld ki, azzal semmit sem veszítesz...

20/L

2011. jún. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
12:25 küldd el nekem is a videókat ha megvan!:D
2011. jún. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=bHVOxhEpjp0

Michelle Phan -ezt a csajd keresd! :D mi a b.nőmmel megtanultunk pár eszméletlen jó sminkjét, és úgy jelenünk meg bulin mindig másképp...és mindenkinek szinte leesik az álla :D

2011. jún. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez tanuló lecke is lehet. Azt gondolom a suliból ne menj el, inkább bizonyítsd be meg tudsz változni. Ez egy nagy feladat! Az idő pedig mindent megold ez való igaz, de tenned kell érte! Kitartás
2011. jún. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Alsóban tettem keresztbe neki,most középsulisok vagyunk,nem egy suliba járunk már!!


Első: Egy nagy 1-est karcoltam az ofőnk kocsijára,és ráfogtam,azt hazudtam hogy mindenki msn-jét feltöri(közben többször leis buktam),stb..

2011. jún. 24. 12:56
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
összekarcoltad a kocsit, hát én nem a kirúgáson gondolkodtam volna, hanem azon hogy felrugdossalak-e.
2011. jún. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
67%
jó nagy h..lyegyerek vagy hallod! És még csodálkozol, hogy utálnak téged? Szerintem mindenki utál a környezetedben, de meg is érdemled! Az ofőtök helyébe még jól el is agyaltalak volna.... Ne akarj keresztbetenni a csajnak, mert ismét megbánod!
2011. jún. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Azért becsülendő, hogy elkezdtél gondolkodni, hogy változtatnod kellene. Már ez is valami. Amit tettél tényleg dúúúúúúúrva. Otthon minden oké? Szülők mit szóltak?

Mit tett az ofő, hogy ilyet csináltál?

2011. jún. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
25%

Most féltékeny vagy vagy félsz tőle?

Ez nem mindegy!!!

Bár gondolom bántja az egódat,hogy a másik csaj győzött,és mivel te behódoltál neki,ezért gondolom,hogy nem csak féltékeny vagy rá,de félsz is tőle!Hajtépésbe is jobb a csaj mi?

Vagy csak nem mersz vele kiállni?

2011. jún. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!