Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Engem miért utálnak, és őt...

Engem miért utálnak, és őt miért szeretik? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés

Bevallom hogy nagyon féltékeny voltam a volt o.társamra,mert őt szerették,ment neki a tanulás,a családi háttere is jó,és még szép is,és nekem ezek nem voltak meg,így kavartam körülötte,hogy ez fordítva legyen,és őt utálják. De rosszul sült el,mert engem ki akartak csapni a suliból,őt meg most mindenki szereti,a volt o.társainkkal is jóba van,találkozgat,bulizgat velük,engem meg mindenféle k*rvának elhordanak,mert már 12 évesen volt pasim,stb..Nem hiszem el hogy neki miden összejön,mit tegyek?

15L (a csaj 16 akinek kavartam)


2011. jún. 24. 12:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%
Mit kavartál, hogy még a suliból is ki akartak csapni?
2011. jún. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%
Mind megerdemled.
2011. jún. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
79%

(Minek volt 2 évesen pasid?)

Hát szerintem már nem tudsz mit tenni....felejtsd el őket szerezz más ismerősöket , akik megkedvelhetnek....

Vagy ha rosszul érzed magad a történtekért beszélj vele, vagy írj neki levelet, hogy miért is tetted amit tettél....

Vagy megérti vagy nem...rosszabb már nem nagyon lehet.

2011. jún. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 15 évesen a tanulásra kéne gondolnod, hogy vidd valamire az életben, és nem arra, hogy másoknak bekavarj, mert féltékeny vagy.

Ismered a mondást? "Aki másnak vermet ás, maga esik bele." Hát Te most pont így jártál.

2011. jún. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Sztem megválaszoltad a saját kérdésed. Mindenki utálja a kavarógépeket, másrészről meg minek egy 12 évesnek még pasi? Ne csodálkozz ha kurv@nak néznek. Mind meg is érdemled.
2011. jún. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
36%

Azért 'utálnak' mert bekavartál neki, miközben ő nem tett semmit ellened. Ha jól értettem nem rúgtak ki végül - de szerintem menj át másik suliba! Ne akarj azokkal jóban lenni akik lekurv*znak. Gondolom ők a nagymenők, persze hogy velük akarsz lenni, de hidd el hogy ha van akár egy igaz barátod, ő sokkal fontosabb mint az hogy bírjanak mások..

És a féltékenység kis enyhítésére: neked előbb volt pasid mint neki.

2011. jún. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
19%

Nem tudom miért lenne valaki k*rva ha 12 évesen pasija volt, ez szánalmas. Ez nem azt jelenti hogy lefeküdtek vagy akármi történt köztük.. Istenem.

Nekem már 6 évesen volt barátom és csókolóztam vele. Hoppá.

2011. jún. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
67%

ÍÍhh,nem kellett volna kavarni,ezért utálnak téged..:/:S

Nyugodj meg,az idő és te együtt..helyrehozhattok mindent.:D

2011. jún. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
83%

én nem lennék a barátnőd

jogosan hordtak le kurv@nak

és hogy mit tegyél, ásd el magad ha ilyen a viselkedésed


Az meg,hogy őt miért szeretik?Talán azért mert normális és nem akar másnak keresztbe tenni

2011. jún. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért utálnak, mert kavartál? Ne másokon átlépve próbáld elérni, amit akarsz, hanem a magad erejéből, különben nagyon sok bajod lesz még az életben. Gyűlölöm az ilyen libákat, de talán még nem késő változnod...
2011. jún. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!