Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apa miért ilyen velem? Igazábó...

Apa miért ilyen velem? Igazából nem értem! 15/L

Figyelt kérdés

Nagyon szükségem van a krémemre...

Ő mégsem veszi meg nekem, pénzt se ad arra, hogy elmenjek megvenni.


Miért lehet ilyen?


2011. jún. 23. 20:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Sajnálom, akkor nagyon messze vagy, próbáltam volna segíteni, gyógyszertárban dolgozom. :(
2011. jún. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aranyos vagy.. :)

Amúgy ezt a krémet tudtommal csak a Heim Pálba adják ki

2011. jún. 23. 20:34
 13/21 anonim ***** válasza:
Van recepted róla? Nagyon sok Elocom-os krémet készítünk egyébként, amit orvosok írnak fel egyedi receptúra alapján.
2011. jún. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Van recept.

A régi tubuson ez van: elocom-chlorhexidin forte

2011. jún. 23. 20:38
 15/21 A kérdező kommentje:
Amúgy bocsi a kérdésért, de ha tudsz erről a krémet valamit, akkor elmondanád? Pl mennyire "durva" krém.
2011. jún. 23. 20:39
 16/21 anonim ***** válasza:
Ez biztos akkor a heim pálnak valami egyedi kenőcse, bár nagyon extra dolgok nem lehetnek benne az elocom egyébként szteroidos kenőcs, ami nem valami jó, főleg, hogy nagyon fiatal vagy még, utána kéne járni mitől van az ekcéma, mert ez így csak felületi kezelés, és nem hiszem, hogy pont ilyennel kéne "gyógyítani"
2011. jún. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Allergiás vagyok, szedek allergia-gyógyszert is, de nem nagyon segít...

Na meg ugye a klóros víz is kikészíti

2011. jún. 23. 20:55
 18/21 anonim ***** válasza:
Igen, gondoltam, de mire vagy allergiás? Úgy sajnálom, hogy ilyen apukád, hiszen az egészségedről van szó.
2011. jún. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Rengeteg illatanyagra, és krómra
2011. jún. 23. 20:59
 20/21 anonim ***** válasza:

Ú, igen, van olyan krém, nekem is felírták a pikkelysömörömre, és tényleg csak ott adják ki.


Nagyon beteg a bőröd? Mert más megoldás nem marad, ha csak elmész dolgozni valamit, amit tudom, hogy könnyű mondani, de ha fejre állsz se ad pénzt, akkor más nem marad.

Vagy anyud nyaggasd, nem hiszem el, hogy ennyire tesznek a betegségedre! Szörnyű érzés lehet, átélem, tudom milyen rossz egy bőrbetegség. Én 21 vagyok, de mivel apámnak van ilyen egészségügyi mit tudom én milyen kártyája, örömmel megveszi nekem úgy a krémeim.

Hajrá! Ez nem játék! És ha nagyobb lesz, több lesz? Még lelkileg is tönkre mész kicsit...

2011. jún. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!