Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi baja lehet velem? Egyszerűe...

Mi baja lehet velem? Egyszerűen nem értem.

Figyelt kérdés
A legjobb haverommal kicsit kihűlt a barátságunk. :S Valaki bekavart hogy én kibeszélem,de mondta hogy őt ez nem érdekli,de észrevettem hogy máshogy viselkedik. Eddig mindig ölelgetett,stb..most meg nagyon ritkán. Igaz ma is velem akart haza menni. Kekeckedik,piszkálgat,stb..
2011. febr. 22. 17:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja bocsi,16L vagyok.
2011. febr. 22. 17:51
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Nem értem, mit nem értesz. Nyilván valamennyit mégiscsak elhitt abból a szóbeszédből, ami eljutott hozzá, és nem esik neki jól. Bizonytalan. Talán mondd el neki, hogy érzed, hogy megváltozott, és tudsz a pletykáról, de biztosítod benne, hogy nem igaz, nem beszélted ki.


Ennyi magadtól nem jut eszedbe?

2011. febr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem kell rögtön bunkónak lenni,nem azért írtam ki mert unatkozok,hanem mert imádom. ♥ Beszéltem már vele,de nem tudom jóvá tenni azt,amit nemis csináltam meg,biztos valaki féltékeny lett,mert jóban vagyunk. -.-"
2011. febr. 22. 17:59
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Nem vagyok bunkó, hanem rákérdeztem, hogy neked ez nem jutott-e eszedbe. merthogy b@sztál leírni, hogy már beszéltél vele. Figyelj, ha őszintén dumáltál vele erről, és nem vette a lapot, akkor ne imádd annyira :)
2011. febr. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:) Bocsii,csak nagyon idegesít ez a dolog hogy a legjobb srác haverommal azért kapunk össze mert valaki kavar,én meg görcsölök hogy tegyem jóvá mások hülyeségeit. :S
2011. febr. 22. 19:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!