Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van velem? Nem értem magam.

Mi van velem? Nem értem magam.

Figyelt kérdés

Szóval egyik napról a másikra megutálok dolgokat.

Például 2 hete tökre odavoltam Adam Lambertért és most meg már nem. Szerettem Demi Lovatot és fogalmam sincs miért de most nagyon gyűlölöm.

Múlthéten szerettem a kókuszos kekszet most már undorodom tőle.:S stb.

L/17


2010. júl. 28. 01:17
 1/5 anonim ***** válasza:

akkor nem is kedvelted egyiket sem igazán, csak pillanatnyi múló szeszély volt. van ilyen.

olvass önfejlesztő könyveket, hogy kiegyensúlyozottabb légy.

2010. júl. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Az embernek valtozik az izlese - neha gyokeresen. Es ez nem csak 17 evesen jellemzo. Pl. en nagyon szerettem egy kollegamat, de amikor elmeselte, hogy 15 evvel azelott veletlenul meghalt valaki miatta, hat ugy meggyuloltem, hogy ahanyszor raneztem, annyiszor rohantam ki hanyni. Vegul ki is leptem, nem tudtam vele egyutt dolgozni.

Szerintem te is valtozol - es ez normalis. Amire en torekednek, hogy amire valtozik az izlesem, az jobb legyen, igenyesebb, magasabb szinvonalu, mint az eddigi volt - es akkor minden rendben :-))) Es csak javasolni tudom, hogy estenkent menj el futni - akar a baratokkal egyutt, kozosen - mert futas kozben olyan jokat lehet gondolkodni es kikapcsolodni. Legalabbis en szeretem :-)))

2010. júl. 28. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
52%

Miaz hogy nagyon utálsz valamit, de nem tudod miért? Ilyen nincs, valamit nagyon bebeszélhettél magadnak...

Ez olyan, mint hogy mindenki mondja hogy utálja a zsidókat, aztán 10ből 1 ha ismer zsidót, a többi nem tudná megindokolni miért, szóval igazából nincs bajuk velük... Kérdezdd meg magadtól hogy ezt meg ezt miért is utálod, és rá fogsz jönni hogy semmi bajod ezekkel a dolgokkal

2010. júl. 28. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
Terhes vagy..
2010. júl. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ilyen nekem is volt :D Zac Efronért odvoltam 14-15 évesen, most már hányok ha csak rá kell nézni:D

Szerintem vagy kinövöd, vagy megunod, de inkább az utóbbi.

Példa: ha van egy über jó szám ami nagyon tetszik, egy nap meghallgatod 10x, holnapra már unod.

Remélem segítettem!



Adri90

2010. júl. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!