Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit tegyek? Vonz egy...

Lányok, mit tegyek? Vonz egy nős ember!

Figyelt kérdés
Tudom nem fog elválni,mindig csak 2.lehetek/legalábbis egyenlőre/,néha találkozunk,jól elvagyunk.Nekem is van kapcsolatom,de ő teljesen "elvette az eszem"!Mikor vele vagyok,megszűnik minden,jó a kedvem..aztán vége és utána napokig rossz a kedvem..ennek úgy nincs különösebben oka.Tudom,hogy ez a helyzet így marad,de AKAROM látni,érezni...Mit csináljak??
2011. jún. 23. 05:58
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:
Én nem állítottam,hogy ő szeret engem!annyit,hogy jól elvagyunk!Nem vagyok szerelmes se,csak szeretek vele lenni és ez nem ugyanaz.Másrészt én úgy gondolom,hogy valami csak nincs rendbe otthon,ha ezt teszi,de ez az ő dolga..Azt meg pláne nem hiszem,hogy "röhögne"rajta,miért is tenné?!ja igen és nem szexről szól ez az egész!Néhány ember úgy ír ide,mintha tökéletes lenne!!Nem lehordást vártam,hanem véleményeket!!Aki normálisan tudott hozzászólni,annak köszönöm.Ugyanúgy elfogadom,a negatív,mint a pozitív gondolatokat,de azért nem mindegy a hangnem.Ja és nem várok "feloldozást",sem egyéb magyarázatot arra,mit mivel magyarázok...
2011. jún. 23. 11:59
 42/46 anonim ***** válasza:
Otthon valóban nincs rendben valami, ugyanis a pasi egy ribanc, bárki lenne a felesége, akkor is "gond" lenne otthon. Izgalmasabb veled lennie, mint otthon füvet nyírni, vagy babakocsit tologatni. Értékeld ennél többre magadat! Szakítsd meg te ezt a kapcsolatot. Ha a barátoddal sem jó, akkor vele is. Elszalad az életed, és csak vársz, vársz. Pedig lehetnél boldog is. Csak ez az út nem oda vezet.
2011. jún. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
100%
Elpocsékolt idő. Amúgy totál akaratgyenge vagy. Hisz még csak szerelmes se vagy belé. És még sem tudsz kilépni ebből pedig szenvedsz. Hát akkor maradj.
2011. jún. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
0%

PFFF egy két embert itt jól szájon vagdosnák!Mit bántjátok szerencsétlen kérdezőt de komolyan?A szerelem jön akkor jön és semmi köze ahhoz hogy házas e vagy sem és ez ellen sajnos tenni nem nagyon lehet.Az érzéseit az ember nem tagadhatja le és ezt nem tudod magadban fojtani,arról már nem is beszélve hogy ha egy ember már más fele kacsintgat,akkor ott már alapban a házaságban sem stimmel valami én úgy gondolom.

Mert aki boldog házasságban él és minden klappol azt nem hiszem hogy bárki is betudja fűzni.Legalábbis engem nem lehetne!

2011. jún. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim válasza:
100%
Alap kérdésedre a válasz:mit tegyél?Uralkodj magadon,nem ösztönlény vagy állat vagy!
2011. jún. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
100%

Ez a duma, hogy nem tehet a lány róla, szerelmes, ez az ösztön, egy baromság. Azért vagyunk emberek, és nem állatok, mert tudjuk irányítani magunkat, a cselekedeteinket. Nem az érzéseinket, de kontrolláljuk az ösztöneinket, és mi döntjük el mit teszünk.

Sosem voltam ilyen helyzetben, és soha nem is kerülnék bele. Kevés olyan szélsőségesebb szituáció van, amiről tudom, mit tennék, de ez egyértelmű. Utálok ítélkezni,nem az én dolgom, minden helyzet más és nem fekete-fehér. De amit teszel mélységesen elítélem, és semmilyen körülmény nem javíthatna rajta.

Nem "k*rva" leszel (gondolom, nem fizetne a viszonyért) de tönkreteszel egy házasságot, egy nőt, egy gyereket.

Egyértelmű, hogy a szereplők közül az "erkölcsi ranglétrán" a férfi van legalul. És gondolom, azt gondolod, hogy ha nem veled, megcsalná mással, úgyhogy igazából mindegy. De NEM az. Ha belemész a viszonyba te is részt veszel egy család szétszakításában. Bár egy ilyen helyzetben már nem is lehet családnak nevezni ezt.

Még azon is elgondolkoznék, hogy felkeresem a feleséget, tudja meg milyen ember a férjecskéje, döntsön kell-e neki, én meg szépen 10000km-re elkerülném, akár a szívem szakad bele.

Undorító, gerinctelen egy ember..

Mindig meglepnek ezek a sztorik. Még magadat sajnáltatod, hogy mennyire szenvedsz. Már bocsika, de nehogy elvárd már, hogy sajnáljalak. Egyébként is, nálam, ahhoz hogy szerelmes legyek, kell, hogy tudjam tisztelni a férfi személyiségét, az értékrendjét. Végülis lehet megérdemelnétek egymást.

2011. jún. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!