Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit tegyek? Vonz egy...

Lányok, mit tegyek? Vonz egy nős ember!

Figyelt kérdés
Tudom nem fog elválni,mindig csak 2.lehetek/legalábbis egyenlőre/,néha találkozunk,jól elvagyunk.Nekem is van kapcsolatom,de ő teljesen "elvette az eszem"!Mikor vele vagyok,megszűnik minden,jó a kedvem..aztán vége és utána napokig rossz a kedvem..ennek úgy nincs különösebben oka.Tudom,hogy ez a helyzet így marad,de AKAROM látni,érezni...Mit csináljak??
2011. jún. 23. 05:58
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
25%

".Mit csináljak??"

Semmit.

Élvezzétek egymást,amíg tart.

2011. jún. 23. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%

Most nagy a vonzalom, a kémia.

Egy idő után majd kiszeretsz belőle. Addig meg szenvedsz, ha azt látod, hogy ő az asszonnyal családi programokon vesz részt, elmegy nyaralni feleséggel, gyerekkel. Ha még nincs gyerek, egyszer csak megszületik a baba, anélkül, hogy Neked elmondaná, terhes a felesége.

Majd kiszeretsz belőle...

Addig szenvedsz, emészted magad, kiborulsz, sírsz. Tönkreteszed magad egy olyan emberért, akinek nem Te vagy a legfontosabb.

Bocs, de ez a véleményem.

Nem légbőlkapott gondolatok ezek.

2011. jún. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
93%
Próbáld meg elfelejteni!!! Nem fair belekavarni más házasságába,kapcsolatába,még akkor sem,ha az a férfi is benne lenne!!! Legalább neked legyen eszed!!! Gondolj bele,egyszer te is kerülhetsz olyan szituba ,hogy a párod más nőre szemet vet.Ne akard azt átélni,és ne akard azt sem ,hogy az a szegény nő átélje!
2011. jún. 23. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
De nem megy!!eltelt több év,nem is beszéltünk.érdekes módon,itthon gondjaim voltak a párommal és Ő felhívott sok idő után.Ekkor kezdődött..Nem egy helyen lakunk,így nem futunk össze,és lesz baba,nem titkolta el előttem..sajnálom a feleségét,de nem tudok ellene mit tenni...
2011. jún. 23. 06:17
 5/46 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tedd tönkre az életedet.

A feleségét, a gyerekét.

A párod életét.

Egyedül a faszi jár jól. Otthon meleg vacsi, szerető feleség, gyerek várja, de közben kicsit szórakozik is.

Jó, most téged nem lehet meggyőzni, majd az idő engem igazol.

2011. jún. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is majd az idő észhez térít.Most boldog vagy,de majd ez miatt tönkre mész.Semelyik nő nem szeret 2.lenni.Én a helyedben hagynám az egészet.
2011. jún. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
A felesége nem fogja megtudni,ebbe biztos vagyok.Az más kérdés,hogy itthon,hogy alakul,de őszintén..nem érdekel annyira.Csak én bírjam ki.Itt az lenne a legjobb,ha ő "szakítana",de nem fog,mert ő is akar engem,mint én őt.Bár anno,ne mentem volna bele ebbe a játékba!!
2011. jún. 23. 06:37
 8/46 A kérdező kommentje:
boldog?!dehogy!szenvedek!!nem tudom mit tegyek.Már azis eszembe jutott,hogy elköltözöm,hogy közelebb lehessek hozzá,többet találkozunk..Bár furán hangzik,de szeretem a párom,de én már nem tudom.Soha nem csalnám meg,de Ő..egyszerűen végem van tőle,elég ha rágondolok..
2011. jún. 23. 06:40
 9/46 anonim ***** válasza:
100%

Ha megfogadod a tanácsom,hátat fordítasz a dolognak!Hajszálra pontosan ilyen helyzetben voltam.Hiába tudtam,hogy borzalmas dolgot teszek,nem tudtam nem vele lenni.Végre valaki figyelt rám,éreztette,hogy szeret.Akkor már 9 hnapja volt párkapcsolatom,de semmilyen téren nem volt kielégítő.Erre jött ő,hosszas udvarlás után,pedig beadtam a derekam.Az a fél év a legfájdalmasabb időszak volt az életemben.Nagyon szerelmes lettem,szenvedés volt minden perc,amit nem vele töltöttem.Eleinte nem hittem el,hogy tényleg szeret,ezért akit beavattam a dologba,megkérdeztem,és ő is azt mondta,látszik rajta,hogy nagyon szeret.Nem tudom elmondani azt az érzést,amit akkor éreztem,amikor a feleségével volt.Ráadásul tudtam,hogy nemi életet is élnek,hisz a baba is útban volt.Aztán egy este,amikor tudtam,hogy olyankor már nem szokott hívni,csörgött a telefonom,de nem ő volt,hanem a felesége.Elmondta neki...illetve még csak azt sem,mert csak 1 alkalmat vallott be...Neki nem volt gerince felhívni,elmondani,hogy kitálalt.

Semmit nem vártam tőle,pláne nem azt,hogy hagyja ott a családját.18 évesen azt hittem,ez úgy működik,hogy majd szépen elmúlik,és elfelejti mindkettőnk,sose tudja meg senki.Nem így lett.A rokonaik és barátaik elhordtak mindennek( jogosan,mert hisz mit tettem! )és telefonon zaklattak hosszú heteken át.

Az,hogy sírtam és lelkileg teljesen kikészített a szakítás milyensége(nem a szakítás fájt,hanem az,ahogyan történt),az semmi ahhoz képest,amilyen befolyással van a mostani életemre.4 éve élek boldog házasságban,van két gyönyörű pici babánk,DE!Olyan lelki nyomorulttá tett a dolog,hogy a páromban nem tudok bízni.Amikor babát vártam,folyton rettegtem,velem is megtörténik,amit én tettem mással.A férjem tudott mindenről,mert elmondtam neki,még a kapcsolatunk elején,így hatalmas megértést tanúsít,tudja,és megérti miért félek ennyire.Okom semmi rá,tiszta pillanatokban maximálisan tudom,nem kell rettegnem,hogy megcsal.Viszont amikor elönt a gondolat,vagy eszembe jut a múlt,nem tudok mást tenni,csak sírok és rettegek.A legrosszabb,hogy már az is megfordult a fejemben,hogy jobb lenne nekem egyedül,mert akkor biztos,hogy senki nem bánthat.Lényegében belőlem egy érzelmi nyomorékot csinált az a kapcsolat,és egy nagy szerencsém van: a férjem,aki a legjobb ember a világon,és akiben meg kell tanulnom maximálisan bízni,neki pedig van hozzá türelme,hogy kivárja.

2011. jún. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%

előző: köszönet, hogy megosztottad.

"A felesége nem fogja megtudni,ebbe biztos vagyok"

-az igazság előbb-utóbb mindig KIDERÜL!

2011. jún. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!