Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit tegyek? Vonz egy...

Lányok, mit tegyek? Vonz egy nős ember!

Figyelt kérdés
Tudom nem fog elválni,mindig csak 2.lehetek/legalábbis egyenlőre/,néha találkozunk,jól elvagyunk.Nekem is van kapcsolatom,de ő teljesen "elvette az eszem"!Mikor vele vagyok,megszűnik minden,jó a kedvem..aztán vége és utána napokig rossz a kedvem..ennek úgy nincs különösebben oka.Tudom,hogy ez a helyzet így marad,de AKAROM látni,érezni...Mit csináljak??
2011. jún. 23. 05:58
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
91%
Komolyan mondom, kicsit sajnállak. Apám is egy ilyen sz*mét r*hadék volt egész életében, és végig csalta anyámat. Viszont azok a nők sosem érték el az első helyet, ha jött egy újabb nő, dobta őket. Amikor édesanyám terhes lett az öcsémmel az aktuális szeretőnek is beadta azt, hogy csak "besikerült, igazából már válófélben vannak", közben nem volt igaz. Azóta már elváltak, de nem szerető miatt. Sőt, most apám egy olyan nővel van, aki sosem volt a szeretője. Ebben a kapcsolatban te csak veszthetsz. Elpazarlod az éveidet erre a f*szra, aki már az elején kimondta, hogy csak meg akar kettyinteni, komolyabb dologra ne számíts. Te itt csak szenvedni fogsz, lépj ki belőle minél hamarabb. Ha a feleség megtudja, úgyis dobni fog a pali, és még a méltóságod is odavész, mert mindenki szemében te leszel a k*rva, aki el akarta hódítani a családapát, miközben a saját párodat is csalod. És valljuk be, van benne némi igazság. Ha viszont te szakítasz, akkor egy darabig rossz érzés lesz, de el fog múlni, és találhatsz egy rendes párt.
2011. jún. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
100%
Előttem sokan megírták már ,de én is úgy gondolom, hogy lépj ki most ebből mégmielőtt jobban sérülsz.A "drága" családapáról csak annyit, hogy aki a terhes feleségét csalja és nem is zavarja ,annak az ég egy adta világon semmi érzelme nincs feléd se, csak gondolj bele a feleségét nem hagyná elérted ott,hisz jön a baba és egy biztos pont az életében aki mellett pofátlanul félremegy, magyarán CSAK és kizárólag arra kellesz neki és ezt ki is használj, mert látja ,hogy te nem tudsz szabadulni tőle.
2011. jún. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, "véletlenek" nincsenek, csak buta, naív kislányok, akik mindent elhisznek a pasinak. A gyereket nem a gólya hozza. Ha már az nem zavar, hogy sosem fog elválni miattad, legalább az zavarhatna, hogy nem csak veled fekszik le.

És ha bármiben reménykednél (annak ellenére, hogy őszintén megmondta, hogy csak d*gásra vagy jó), felesleges. Ha robban a bomba, és a felesége kirúgja, akkor sem te leszel az új barátnője, hanem egy "rendes" lány, aki nem áll össze nős pasikkal.

Azt hiszed, hogy szeret? NEM szeret! Ha szeretne, nem hozna ilyen megalázó helyzetbe, mert akit szeretünk, azt nem alázzuk meg. Ha el akarna válni, elválna, és utána mászna az ágyadba, ha pedig nem akarna elválni, azzal tudná a szeretetét legjobban bizonyítani, ha nem használna ki, hanem engedné, hogy mással boldog légy.


És még egy: én nem ítélkezem feletted, de az emberek fognak, ha kirobban a botrány. A felesége meg fogja tudni, mert mindig van egy "jóakaró", aki lát vagy hall valamit. Idő kérdése. Na, akkor te leszel az világ r*banca, aki elcsábította a szegény szerencsétlen férjet egy 3 gyerekes anyától. Akkor is te szívod meg, ha te vagy tul.képpen az áldozat - ahogy nagyon találóan írta is valaki.

De vajon muszáj-e áldozatként viselkedned? Szerintem nem. Lépj ki ebből a megalázó viszonyból, és távozz emelt fővel, amíg lehet.

2011. jún. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
78%

Te szégyentelen!! Más embere kell? Állítsd már le magad!

A legnagyobb undorító meg az ,hogy még azt várod,hogy itt,melléd álljanak és azt mondják ,,,hogy hát persze,mert szerelmes vagy,,

Majd elmúlik! Ha hagyod! Csak rajtad műlik!

Aki azt írta qurva vagy,,hát rá is szolgáltál!

2011. jún. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pasi igaziból halálra röhögi rajtad magát. Természetesen úgysem hiszed el. Szerinted szeret téged. Most komolyan, ennyire tartod magad? Még egy gondolat: az nem baj, hogy veled csalja a feleségét, de ha veled élne kapcsolatban, akkor azért szeretnéd, ha hűséges lenne? Tudod hány gyönyörű kislány olyan alapokkal indul a felnőtt életének, hogy az apja egy ilyen tróger, akkor biztos minden pasi ilyen? Ne érzelgősködj, gondolkodj!
2011. jún. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
69%

Kedves Kérdező!

Én pont ebben a helyzetben vagyok. Kb. 3 évig tartott a viszonyunk, ebből 1,5 év szenvedés aminek -úgy érzem- a végén járok, és már képes vagyok tiszta fejjel gondolkodni. Hallgass azokra akik lebeszélnek róla! Amíg tart a "rózsaszín köd" úgysem tudsz normálisan gondolkodni-dönteni, pedig te is tudod mi lenne a helyes, csak nem megy. A párommal 3 éve volt egy nagyobb "hullámvölgy" a kapcsolatunkban, az ő házasságában is, egy helyen dolgozunk és így alakult ki ez az egész köztünk. Sok minden történt, a különbség annyi volt h ő szeretett volna komolyabb kapcsolatot is (elválni, velem élni-gyerek stb...). Ja és ő le is bukott otthon, de mivel vannak gyerekek, együtt maradt vele a felesége. Ahogy telt az idő megismertem, és rájöttem a párom 100x értékesebb ember. Nem bántam meg semmit, mert akkor így gondoltam jónak, bár tudtam h nem helyes amit teszünk. Az otthoni kapcsolatomnak úgy érzem - ha nincs ez a titkos viszony - vége lett volna akkor. De így átértékeltem és máshogy látok mindent, a páromat is, aki nagyon szeret engem, és vele szeretnék élni! De ehhez az kellett hogy meglássam a "szeretőm" hibáit (nálad pl.: milyen ember az akinek terhes a felesége és megcsalja???undorító szar ember!!4). Csak így tudtam belőle kiábrándulni. Én nem szerettm volna vele komolyabb kapcsolatot, aki már 2X elvált, és volt millió nő az életében attól mit várhatok? Mindkét házasságában van 2-2 gyerek, és 1 máshol is. Engem nagyon zavartak a gyerekei, az h 10. rangú voltam az életében, ekkor kezdett v.mi megváltozni bennem. Rájöttem nem akarok ilyen kapcsolatot, ahol nem én vagyok első és soha nem is leszek. Zavart h örök életében a mástól született gyerekei az elsők, mindig ott lesznek a volt feleségek és azok rokonai. Nekem még nincs gyerekem, de tőle biztos nem is akarok! Én most úgy érzem visszataláltam a páromhoz, de ehhez ez kellett. Vele szeretnék maradni.

Felejstd el, és lásd meg a hibáit, nekem ez segített! Ja és a legfontosabb: ne találkozz és ne beszélj vele! Hidd el, el fog múlni! Én sem gondoltam volna. Ne tedd tönkre -legalább- a saját életed azzal h volt feleségek+gyerekei mindig ott lesznek az életedben!!! Amik mindig veszekedésre fognak okot adni! Fiatal vagy, ha a párodat már nem szereted,beszéljétek meg és hagyd el,ő is és te is kezdjetek új életet.

2011. jún. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Lásd a hibáit! mert ez a pasi egy hazudozóbajnok. mármint nem feléd, hanem az asszony felé. Neked megmondta hogy ne is gondolod hogy ez komollyá válik. Ez annyit tesz, hogy sose fog magától eljönni otthonról.


Figyelj, a pasi úgy tesz otthon mintha minden rendben lenne. Ha nem így lenne, a neje nem feküdne le vele rendszeresen. Tehát hazudik otthon mint a vízfolyás. Hülyíti azt a szegény asszonyt. Lehet hogy a feleség is hibás valamiben, de ez még nem menti fel a pasit a hazudozás alól. Tudod ha egy házasság már egy ideje nem működik, mert eltávolodtak a felek, nincs intimitás, nincs közös élmény, csak a barátság és a gyerekek tartják össze, akkor lehet hogy valamelyik fél (a nő vagy a férfi) beleszeret egy harmadikba. És egy kis idő után kitálal otthon, és szépen elválnak. Ez lehet normális forgatókönyv, olyan, ami korrekt. Az ellen nem tehetünk semmit, hogy másba beleszeretünk, de arról igenis tehetünk hogy gerinctelenül hazudozunk. Ez a férfi halál ÖNZŐ, ezt értsd meg. Élvezi hogy bele vagy esve, élvezi hogy kielégíted, otthon meg szintén kinyalják a valagát. És nem veszi figyelembe egy percig sem hogy a felesége mit várna tőle, mit szeretne kapni tőle. Csak a saját kéjelgésével törődik. Persze, nyilván vonzónak talál téged, meg kéznél vagy te is. De semmi több.


Tudod ahol már szinte felnőtt gyerek van, vagy nagyobb, és nincs a házastársak között érzelmi kapcsolat szinte, tényleg csak a barátság működik, ott megbocsáthatónak tartom, ha valamelyik beleszeret valakibe, és ezt aztán be is vallja, és rendezi a kapcsolatait. Akár úgy hogy megerősödik a régi, akár úgy hogy az újat választja. Mert ez nem megalázó az eredeti házastárssal szemben. Ez történt, sajnálom. Engem is hagytak már el, és én is hagytam el. Még konkrét megcsalás nélkül, de kiderült hogy az érzelem már megszűnt, és ezért mást talált az akkori barátom. Persze rossz volt, de korrektnek találtam, és barátok maradtunk.


Egyébként volt egy másik hapsi, nagyon beleestem. Aztán 1 hónap múlva kiderült hogy együtt él valakivel... De hogy rosszul meg bla bal. szerelmes voltam, elhittem. Aztán közben a meséjével ellentétben csak nem rakta ki a csajt a lakásából, és közben még kiderült, hogy ezen a nőn kívül van külföldön egy felesége is :) amit előttem letagadott.. szóval ezek a sztorik nagyon kiábrándítottak. Elment egy hétre valahova, és az alatt szó szerint megundorodtam tőle. Néha azóta is beszélünk, szokott hívni mi van velem, de már rá se bírok gondolni hogy hozzám érjen. fúj...


Szóval lásd hogy milyen gerinctelen a pasi, és hátha kiszeretsz belőle...

2011. jún. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
0%

Aki szerelmes, az nem tud rendesen gondolkozni. Felőlem 100 gyereke is lehetne valakinek,az érzéseket nem lehet irányítani és befolyásolni sem, meg tudja hülyíteni az embert annyira,hogy olyan olyan dolgokat is tesz, amiket egyébként elítél,például lefekszik egy nős emberrel.


Szóval nyugodtan k*rvázhatjátok, attól még ő csak úgy tett,mint minden ember. Aki volt igazán szerelmes, az nagyon jól tudja miről beszélek.

2011. jún. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
100%

ma 11:19


Tévedsz... Én voltam már nagyon szerelmes foglalt emberbe. Nagyon vágytam rá, és olyan jeleket mutatott, ami alapján lehettem volna a szeretője. Tudod mit csináltam? SEMMIT. Nagyon fájt, hogy nem velem van, de nyugodtan tudtam a tükörbe nézni. Mondtam a férfinak, hogy vagy elhagyja a barátnőjét, és akkor akár kapcsolat is lehet közöttünk, de én 2. nem leszek. Ő pedig nem akarta otthagyni a barátnőjét. Így volt a legjobb mindenkinek. Ha félre akar k*rni, akkor megteszi, de én nem adom magam hozzá. Emberek vagyunk, tudunk uralkodni az ösztöneinken, még ha néha nehéz is. Azóta megtaláltam a párom, akinek nem csak a szexre kellettem.

2011. jún. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
100%

Neked hogy fog esni amikor majd a férjed megcsal, amíg te otthon vagy terhesen?

Az a baj, hogy az ilyeneket visszakapja az ember az élettől.

2011. jún. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!