Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit tegyek? Vonz egy...

Lányok, mit tegyek? Vonz egy nős ember!

Figyelt kérdés
Tudom nem fog elválni,mindig csak 2.lehetek/legalábbis egyenlőre/,néha találkozunk,jól elvagyunk.Nekem is van kapcsolatom,de ő teljesen "elvette az eszem"!Mikor vele vagyok,megszűnik minden,jó a kedvem..aztán vége és utána napokig rossz a kedvem..ennek úgy nincs különösebben oka.Tudom,hogy ez a helyzet így marad,de AKAROM látni,érezni...Mit csináljak??
2011. jún. 23. 05:58
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
100%

Hmm. Ez a pasi undorító. Sajnálom szegény feleségét. Sajnállak téged is, hogy bedőltél neki.

Mindegy, mit írunk. Azt kérdezted, mit tegyél, de valójában nem érdekel, mit mmondunk, büszkén (?) menetelsz a romlás felé.

Én is átéltem ezt, megértelek. Semmi gond. De ne is áltasd magad azzal, hogy a felesége nem tudja meg. El fogja mondani neki, mert ők házasok, akik megosztják egymással a dolgaikat. Persze lehet, hogy nem lesz ideje rá, mert a felesége előbb talál meg egy smst, hangpostát, vagy akár csak híváslistát.

Hülyeséget csinálsz, de legalább ne akard megmagyarázni.

2011. jún. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
15%

Azért mert nem tud magának parancsolni, nem k.rva.

Ezt én kérem ki az olyan nők nevében, akik ilyen helyzetbe kerülnek!

Én is voltam ilyen helyzetben, az tény, hogy amellett, hogy szerelmes voltam, hideg fejjel is tudtam egy idő után gondolkodni, és otthagytam a fickót.

A kérdező lány is tudja, hogy egész életében második marad a srácnál, csak SZERELMES, és nagyon gyenge.

Én ezért mondtam pár hsz-el ezelőtt, hogy egy kis idő, és múlik az a szerelem, és akkor ott fogja hagyni. Addig szenved, talán még egy picit tönkre is megy. Tanulópénz.

Egy év múlva már másnak írja ide be, hogy hagyja az ilyen kapcsolatot, nem vezet jóra.

Ui.: a szerelem nem nézi, hogy nős vagy nőtlen pasiba leszünk belehabarodva, max valaki gyengébb, valaki erősebb és ez alapján dönt, mit is csináljon.

2011. jún. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
45%

07,47-nek

Nem a csajjal van a hiba, ő csak szerelmes. (szerintem áldozat ebben a szituban)


kérdező

Ha elhagyná a feleségét érted, akkor talán megérné a dolog, bár aki terhesség alatt is megcsalja a feleségét az téged is megcsalna, szerintem. Felejtsd el.

Amikor ez kiderűl, ha kideről, akkor az emberek 99%-a úgy fog vélekedni rólad, sajnos mint a 07,47-es.

2011. jún. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:
nem,nem döntöttem.Kíváncsi voltam,mások véleményére is.Igen,amit írtatok ez tényleg így van,és ezekkel énis tisztába vagyok.De van az eszem és a szívem,mind 2 mást mond...nem tudom melyik lesz az erősebb,melyik lenne helyes,így ez sehogy nem jó..azért k..vának nem tartom magam,ez az első esett,hogy ilyenbe keveredtem.Ő azt állítja,hogy "komoly"kapcsolat nem lesz közöttünk,bár nem tudom.Fura ez,1 hét különbséggel/ő ment,én kezdtem ott/a munkahelyen,elkerültük egymást,és rá 2 évre találkozunk egy másik helyen,2 külön üzlet egymás mellett,így ismerkedtünk meg.kiderült,hogy már egyszer majdnem találkoztunk,ha ő tovább dolgozik ott,vagy én hamarabb kezdek...utána megszakadt ez a dolog,és évek múlva is ilyen hatással vagyunk egymásra jelenleg..nem tudom..
2011. jún. 23. 08:03
 25/46 anonim ***** válasza:
100%

"Ilyen helyzetbe kerülni" nem lehet csak annak, aki maga is akarja.

A feleség már réges-régen tudja szerintem, hogy a férje fűvel-fával csalja, csak valószínűleg őt is hülyíti mindenféle dumával (csak téged szeretlek, hidd el az a másik rám-mászott én nem akartam, stb)


Te kedves kérdező, mit akarsz tőlünk? Feloldozást?

És még nagy-dobra is vered, hogy q-va akarsz lenni?

Hát légy! De látod a válaszokat: ha majd egyszer azt látod, hogy tönkrement az életed, jusson eszedbe, itt hányan voltunk, akik azt tanácsoltuk, hogy ne menj bele ebbe a kapcsolatba!


A végén mint egy elhasznált, eldobott rongyos mosogatórongy, olyan leszel, de ami a legnagyobb gondod lesz, hogy te magad is annak fogod magadat érezni! És abból már nem lesz visszaút!!!

2011. jún. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
84%

Legalább fair a pasi, mert megmondta, hogy komoly kapcsolat nem lesz.

Az meg már naívság, hogy te ezek után még mindig igényt tartasz rá.

Keress egy olyan pasit, akinél első vagy és te is szereted őt.

Ezt a pasit felejtsd el.

2011. jún. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
100%

Előbb-utóbb mindenki visszakapja az élettől azt amit adott másoknak és magának.

Nem értem miért kell nős férfival kezdeni, és ha nem a nő kezd akkor miért kell viszonozni a vonzalmat. Főleg ha az illetőnek gyereke is van.

A környezetemben történt pár hasonló eset, hogy csak egy példát mondjak:

Az illető(nőnek) nagyon tetszett egy nős-gyerekes férfi, ezért titokban eljárkáltak ide-oda. Ez nagyon "izgalmas" volt, nekik legalábbis... Ez kiderült, a férfi elvált, és feleségül vette a szeretőjét, nekik is lett gyerekük. Majd később pár évre rá újabb szeretőt keresett a férfi, vele is elkezdett randevúzni. Majd ismét elvált a feleségétől, és most az újabb szeretőjével él. (Akit szintén megcsal)


Nekem mindig azt mondták hogy nős férfivel sose kezdjek, mert az tönkre teszi

az én

az ő felesége

az ő gyerekei

életét.

(ez már 3 ember(ha csak 1 gyereke van).)

Nem éri meg neked sem. és a családjának sem.

Egy idő után téged is megunna ahogy a feleségét is, és otthagyna egy másik nőért.

2011. jún. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
100%

Hiába mond itt bárki bármit, úgy is vele leszel. Úgy is igazolást találsz majd rá, hogy miért vagy "bűntelen", miért nem ártasz a családnak, miért nem hiba ez az egész. Hogy ez a házasság nélküled is tönkrement volna... stb.


Itt most egy dolgot kell eldöntened, nem a szíved és az eszed között kell választanod, hanem a jelened és a jövőd között.

Egy szélsőségesen szenvedélyes pár hónapot akarsz, vagy egy kiegyensúlyozott boldog jövőt?

A kettő nem fog együtt megvalósulni. Dönts! De utána ne sírj, hogy "jajj nem így akartam" és 5 év múlva miért nem vagy még mindig boldog....

2011. jún. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
5%

Szia! Nem olvastam az eddigi válaszokat, úgyhogy boccs, ha már született ilyen válasz!

Én ugyanebben a cipőben jártam, de nem bántam meg a dolgot. A vége az lett, hogy bebizonyította a pasi, hogy engem szeret, és el is vált!Mondjuk én elég erőteljesen hangot adtam az érzéseimnek, nem bírtam titkolni. Ha nagyon jól érzitek magatokat együtt, akkor engedd át magad az érzésnek, és hagyd kialakulni a dolgot.

2011. jún. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:
köszi 8.17-es!bár úgy lenne.De félek,hogy a többieknek van,lesz igaza.Ha el is válna,lehet csalna engem is.És amikor megismerkedtünk nem volt gyerek,még gondolatba se,most is "véletlen"lett ez nem is lényeg,de nem tudtam róla..hisz eltelt jó néhány hónap,miután újra találkoztunk akkor derült ki.
2011. jún. 23. 08:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!