Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a csúnyák nehezebbe...

Igaz, hogy a csúnyák nehezebben csalják meg a párjukat?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 19:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
:D:DD persze azoka akiket bottal piszkált az anyja, biztosan:D
2011. jún. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy csúnyának baromi nagy önbizalomnővelő ha másnak is kell, éppen ezért ugyan ugy félreléphet mint bárki más.
2011. jún. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ez egy nagy hülyeség!!

Én ismerek egy csávót aki hát a finoman szólva nem egy adonisz éppenséggel,de mindig más nővel kavar és nem is akár milyenekkel.szoval ez egy hulyeség!

2011. jún. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

bahh, micsoda általánosítás +int.

nem.

nekem volt szép, és volt ronda pasim.

a szép nem csalt meg, a ronda meg, ahányszor csak tehette. és hozzáteszem, a világ legrandább nőivel :D

szal: éljenek a rondák! XD

2011. jún. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sztem minden az adott ember önbizalmán múlik, ráadásul a szépség elég relatív dolog. Vannak olyan gyönyörű emberek, akik annyira nem bíznak magukban, hogy még egy olyan emberhez is görcsösen ragaszkodnak, aki nem érdemelné meg őket semmilyen értelemben, eszükbe nem jutna megcsalni. És vannak olyan nem túl szép emberek is, akiknek olyan lehengerlő dumájuk és kisugárzásuk van, és persze önbizalmuk, hogy még pasizni/csajozni is könnyebben tudnak, mint pár átlagember szt szebb társuk.
2011. jún. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!