Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok, akik csalják a párjukat,...

Azok, akik csalják a párjukat, hogy nem buknak le?

Figyelt kérdés

Nekem egy pár hete volt egy kis kalandom, amiben nem történt lényegében semmi, és mégis olyan lelkiismeret furdalásom van e miatt, hogy ezt a párom nem tudja. Én állítottam le a fickót, mert nagyon nyomult. Nem akarom neki elmondani, mert rosszúl érintené, mivel hamarabb is leállíthattam volna a srácot, csak ez nekem tetszett egy kicsit, és emiatt furdal a lelkiismeret.

Na most akik folyamatosan csalják a párjukat, hogy bírják lelkileg, hogy nem buknak le? Nekem még ennyi is tökre kikészített. Elfog ez múlni?


2011. szept. 27. 08:25
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Jó lenne itt maradna a kérdésem, mivel egy 8 éves élettársi kapcsolatról szól, nem tini szerelemről

köszi

2011. szept. 27. 08:27
 2/19 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__22..


Most tettem fel ezt a kérdést,és ezen gondolkoztam én is,hogy bírja a lelki ismerete rávinni,pedig úgy érzem lenne rá okom és egyszerűen nem bírom megtenni:S

2011. szept. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen pár éve,6éve vagyunk együtt.

mentek az sms-ek hívások a régi szerelmemmel mégcsak nem is találkoztunk ez a pláne mert nagyon messze lakik.

de én elmondtam mert nem bírtam ki mondjuk nehezen hitte el hogy tényleg nem volt köztünk semmi.és a legrosszabb az volt hogy láttam mennyire megbántottam vele..... de utólag jobb hogy tiszta lappal ment tovább a dolog köztünk.

2011. szept. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Lebuknak előbb-utóbb.


Amúgy azért nincs lelkifurdalásuk, mert nem szeretik a párjukat, csak dísznek van nekik. Különben rá se néznének másra.

2011. szept. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nem szeretik a párjukat, és nem foglalkoznak vele. Csupán az a lényeg, hogy nekik jó legyen. Így nuku lelkiismeret furdalás.


A lebukás része meg annyi, hogy vagy időben ott hagyják a szeretőt, és akkor esetleg azzal a partnerrel megmenekülnek, vagy arra sem érdemesiti őket már a párjuk, hogy odafigyeljen a jelekre, vagy vak, és süket a párjuk, vagy kivállóan tudnak hazudni.Esetleg mindig is csalták a párjukat, igy nincs változás. De ha ezek mégis mind megdőlnek még mindig megmarad a végső lebukás opció is, ami valljuk be, eléggé gyakran megtörténik.

2011. szept. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az ilyen kiderül, megérzik, jelei vannak stb. Maximum nem akarják tudomásul venni, inkább a homokba dugják a fejüket. Sok olyan pasit ismerek, aki nem szeret a problémákról beszélni, elhitetik magukkal, hogy nincs is probléma. Hogy az, aki megcsal valakit, hogy tud a lelkiismeretével egyenesbe jönni, az megint egyénfüggő.
2011. szept. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nekem enyitől is bórzasztóan lelkiismeret furdalásom van, és azon gondolkodom elmondjam e neki, de nem merrem, mert tudom hogy én voltam a hülye. Olyan jól esett, hogy más is vonzónak talál. De ezt viszont akkora hülyeségnek találom. Máskor mindig azt mondom, hogy a ribiskedés a női butaság kifejezése. Nagyon szarul érzem magam.
2011. szept. 27. 08:47
 8/19 anonim ***** válasza:

Igy voltam mint te,én elmondtam mert nem tudtam a szemébe nézni.Nem történt semmi a másik fiúval,mégis retenttő bántott a dolog.Elmondtam,elhitte hogy nem történt semmi,megbocsájtott.

Azt mondta sejtette a dolgot mert látszott rajtam hogy valami nem oké,várta mikor mondom el.

2011. szept. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
54%

Apu már 33 éve él házasságban anyuval, és csalja fiatal, pénzéhes ribikkel 25 éve már, és én ezt tudom 25 éve már(nem apu dicsekedett el vele, ő a végtelenségig megtartotta volna ezt titoknak, csak apu egyik szeretője felhívott telefonon, és közölte, hogy mi a helyzet, és találtam alkalmat arra, hogy lecsekkoljam a nőt, és bebizonyosodott, hogy ez igaz).

Apu simán elszámol a lelkiismeretével, neki sosem okozott ez egy szál gondot sem. Nem tudja, hogy én rengeteg olyan dolgot tudok, amiről ő neki fogalma sincsen. Lenne pánik a részéről ha ez kiderülne.

Én meg úgy vagyok vele, hogy ez az ő házasságuk, hogy lenne jogom beleszólni, és tönkretenni azt, ami működik(vagy úgy tűnik, hogy működik). Ebbe nincsen beleszólásom,és tudom, hogy másnak a lánya biztos máshogy reagálna, és menne az anyjához az információkkal, de engem nem visz rá a lélek. Tudom, hogy soha nem fogom elárulni se apunak, hogy tudok mindenről, se anyunak, hogy ő mikről nem tud semmit sem...éli a kis "boldog", tudatlan életét...

Így se jó, és úgy se lenne jó, ha elárulnám neki.Így kisebbfajta féregnek érzem magam, és úgy,ha kiteregetnék anyunak, hatalmas féregnek érezném magam, és aput minek bántsam meg,ha nagyon szeretem.?

Édes tudatlanság...ne szólj szám, nem fáj fejem...

Igazából úgy érzem, hogy ez inkább a nőknek okoz gondot, hogy hogy számoljanak el a lelkiismeretükkel egy ilyen helyzetben, amilyenben vagy, kedves kérdező.

Én képtelen lennék ilyet tenni, mivel imádom a páromat:)

Sok férfit ismerek, akik IGEN könnyen elszámolnak a lelkiismeretükkel egy ilyen incidens után, nem kattognak rajta egyáltalán. Dehát mások vagyunk mind, nem?

2011. szept. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

egy helyen dolgozik ismerősőm a férje meg a szerető, mindenki előtt nyilt titok, hogy mi van a nő még se tudja. Egyszerűen nem akarja észrevenni mi a helyzet, és ez már évek óta megy.


másik ismerösömék másfél éve vltak együtt de a suli miatt ritkán találkoztak (pontosabban minden nap, mégse tudtak seholse együtt lenni) ismerösöm valahogy talált mást megszaporodtak az sms-ek, telefon hivások... aztán egyszer csak észbe kapott és abba hagyta.


hogy nem buknak le két lehetséges ok van: vagy ügyesen csinálják, vagy csak a párjuk nem akarja észrevenni a dolgokat. Amikor anyu "csalta" aput már 12 éves fejjel tudtam hogy biztos új pasija van, pedig nem mondta senki..

2011. szept. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!