Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok, akik csalják a párjukat,...

Azok, akik csalják a párjukat, hogy nem buknak le?

Figyelt kérdés

Nekem egy pár hete volt egy kis kalandom, amiben nem történt lényegében semmi, és mégis olyan lelkiismeret furdalásom van e miatt, hogy ezt a párom nem tudja. Én állítottam le a fickót, mert nagyon nyomult. Nem akarom neki elmondani, mert rosszúl érintené, mivel hamarabb is leállíthattam volna a srácot, csak ez nekem tetszett egy kicsit, és emiatt furdal a lelkiismeret.

Na most akik folyamatosan csalják a párjukat, hogy bírják lelkileg, hogy nem buknak le? Nekem még ennyi is tökre kikészített. Elfog ez múlni?


2011. szept. 27. 08:25
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Tényleg nem tudom eldönteni, mi lenne a legjobb megoldás. Ha elmondom, egy világ omlana össze benne, ismerem már mint a rossz pénzt, ha hallgatok, azzal is őt bántom.

Ha elmondom az megpecsételné a kapcsolatot, ha nem akkor talán van egy esély, arra hogy minden így mard. Hisz tudom, hogy soha többé nem tennék ilyet. Csak akkor mindekinek hallagtnia kellenne, mint a sír.

2011. szept. 27. 09:21
 12/19 anonim ***** válasza:
Szóval ezek szerint ez előtt ribi és ostoba volt minden nő, aki tetszett a pasiknak és ő nem köpte őket rögtön szemközt, mert bókolgatni mertek neki?:D Na figyelj! Ettől még nem ribi valaki. Tehát te sem vagy az. Okosnak nem tudom, hogy mennyire vagy okos, mert aki ennyire előítéletes... De hagyjuk, ezt tudjuk be az önbizalomhiányodnak. Nyugodj meg, el fog múlni ez az érzés ha elfogadod magadban, hogy az amit tettél nem megcsalás. Flörtöltél mindössze egy keveset, amivel szerintem nincs gond ha tudja az ember, hogy hol van a határ. Te tudtad. Az önbizalmadnak jót tett, ártani viszont nem ártottál vele senkinek. A párodnak sem kell tudnia róla, gondolom ő sem mesél neked a flörtjeiről. Nyomult, lekoptattad, rájöttél, hogy nem vagy annyira rút, hogy ne tetsszél senkinek, ennyi:) Most egy darabig megint adhatod azt a figurát hogy neked senki sem bókolhat, de reméljük most már nem fogsz minden nőt ringyónak tartani aki nem teljesen az égen hordja fenn az orrát és kellemesen, jókat nevetgélve el tud beszélgetni egy pasival akár (és ne adj isten szép). Akik meg ténylegesen megcsalják a párjukat: gyökerek. Lehet, hogy eleinte van lelkifurdalásuk, de ez hamar elmúlik és inkább nem is lelkifurdalásnak nevezném. Pusztán csak fosnak hogy mi lesz ha lebuknak. Mikor látják, hogy a párjuk nem veszi észre úgysem ha eléggé odafigyelve csinálják, akkor megnyugszik a lelkük. Ezek nagyon önző emberek, a párjuk pedig vagy teljesen gyengeelméjű, hogy nem veszi észre, vagy egyszerűen nem akarnak róla tudomást venni. Ez utóbbi a sokkal gyakoribb. Megérzi, észreveszi azt az ember ha légy van a levesben, csak van aki elhesegeti a gondolatot van aki hallgat a megérzésére. Előbbi nem figyel, tagad, utóbbi pedig jól megjegyez minden apró jelet, így könnyebben bebukik a csalfa fél. Megint mások vannak akik egyenesen utána járnak a dolgoknak ha nagyon erős a gyanújuk. Egyébként pedig elég egy véletlen is, hogy lebukjon az ember. Az egyik barátnőm meglátta egy ház előtt a barátja kocsiját, és szépen megvárta amíg előbújik. Egy másik csajjal kézen fogva... Ha tagadta volna a jeleket, akkor tovább ment volna és nem akarja tudni hogy kivel tartózkodik ott, és akkor nem bukik le a srác. Vagy elhihette volna hogy nem történt köztük valójában semmi:D Van ilyen ember is, akinek talán még az is kevés lenne ha dugás közben kapná rajta valakivel a párját:D De sokan vannak, akiknek ez a minimum elvárás. Amit nem lát a saját szemével az nem is létezik. Struccpolitika. Na így csinálják azok akik nem buknak le. Személyesen a párjuk segíti őket aljas cselszövéseik során.
2011. szept. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Egyik kollegenőm csalta a párját, akit nem is szeretett csak vele volt mert jó embernek mondta.Azt mondta a kolleganőm, hogy neki nem volt lelkiismeret furdalása, hogy félrekúrt és mondta, hogy a párja nem is sejtett belőle semmit mert mindíg úgy viselkedett vele mintha mi sem történt volna.Aztán elhagyta a szeretőjét meg elköltözött a fickó és mai napig nem derült ki, hogy megcsalta a párját.Ja és a szeretője béna volt az ágyban, meg a pasija se volt egy nagy valami.Nem értettük a csaj miért csinálja az egészet.
2011. szept. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
3%

okosan, körültekintően kell csinálni, és akkor nem bukik le az ember.

utánam nem nyomozgat a párom, lehet, h sejt valamit, de nem akarja borítani a bilit. velem akar maradni. ha borítana, akkor vagy azzal a tudattal kéne élnie mindkettőnknek, h tud róla, vagy szakítani kéne.

tudom, nem helyes, amit teszek, de ennek ellenére tényleg szeretem a párom, és jó embernek tartom. mindent megadok neki itthon, a kalandom nem megy a kapcsolat rovására.

ha neki lenne egy hasonló liezonja, ugyanígy szemet hunynék felette, nem gyanúsítgatnám, vagy vádaskodnék.


lelkileg úgy bírom, hogy nem ezen eszem magam. más aspektusból nézem a dolgot.

nekem kell egy kis izgalom, szenvedély, viszont ezt a kilengést kompenzálom a páromnak sok minden mással.


lehet ribizni, lepontozni. én legalább nem vagyok álszent.

2011. szept. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Annyira birom ezt, hogy a ribancok meg vannak gyozodve rola, hogy mindenki mas is az, csak masok alszentek:D Hat nem kedves, nem mindenki ribanc vagy alszent. Valoban leteznek olyan emberek akiknek mas a gondolkodasuk, es raadasul osszhangban van a cselekedeteikkel. En is biztos azzal mentegetnem magam, hogy nekem erre szuksegem van, de cserebe annyi mindent megadok hogy csak na. Duma! Mondtad annak idejen a parodnak hogy meg fogod csalni? Ha igen, akkor ok. Ha nem akkor barmit is csinalsz akkor is csak egy hazug, csalfa ember vagy, aki eljatssza a parjanak, hogy o mennyire remek asszony. Mert gondolom neki nem reklamozod hogy hutlen vagy. Engem nem is zavarna ez, elfogadom hogy vannak emberek akik akaratgyengek, nem tudnak uralkodni az osztoneiken, es hazudnak nagyokat a szerelmuknek. Azt is elfogadom hogy kozben magukat f.asza gyereknek probaljak beallitani, de azt mar nem tudom lenyelni, hogy ez ido alatt a mas nezeteket vallo embereket illeti az alszent jelzovel. Vannak alszent emberek, de hogy valaki huseges az nem jelenti azt hogy alszent. Marha nagy vagy, hogy itt nev nelkul bevallod hogy hutlenkedsz. Aztaaa:D Menj mondd el a pasidnak mi ujsag es hogy ez szerinted mennyire rendben es fair dolog. Ne tegyel ugy mintha orszag vilag elott felvallaltad volna amit teszel. Ha igy lenne sem lenne kevesbe gusztustalan, de akkor legalabb hazudoznod nem kene. Egyebkent tojok ra mit csinalsz amig nem az en pasimmal teszed, de ne vaganykodjal mar itt hogy te vagy itt az egyetlen oszinte arc nelkuli hang. Tudom hogy szo szerint nem ezt mondtad, de kar tagadni hogy ezt jelenti amit irtal:D Hogy ribi vagy az a kettotok dolga a paroddal. Vagyis harmotoke. Szoval ne fenyezd itt magad hogy mekkora kiraly dolog hazudozni. Csak ennyit kerek.
2011. szept. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szerintem sokkal több nő tudja, érzi, hogy csalják, mint gondolnánk.


Más: szerintem ne mondd el neki, főleg, ha nem mentetek el a végsőkig. Te hibáztál, legyen a te lelki terhed.

2011. okt. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
szept. 28. 09:18 tökéletesen egyetértek. Én is annyira bírom, mikor valaki az aljasságából kivételes erényt kovácsol. Valahogy túl kell élni a lelkiismeretfurdalást...
2011. okt. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Az az igazság,hogy talán jobb ha nem mondod el. De nem tudom ki fogod e birni ezt. Azonban ha tudod,hogy mástol ugysem tudná meg,lehet hogy jobb ha töled sem tudja meg.
2011. okt. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ne mondd el. És tudod miért? Mert ez a Te sarad, hagytad, hogy odáig fajuljon, hogy már lelkifurkád lett.. Akkor viseld a következményeit, és viseld el ezt egyedül. Ne terheld a párod lelki világát ezzel. Mert a Te lelked megnyugszik, ha elmondod.. és vele mi lesz? Elveszti a bizalmát, csalódik benned, és lehet hogy többé nem lesz egy olyan perce se hogy ne kételkedne benned.
2011. okt. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!