Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a férfiak vagy a...

Szerintetek a férfiak vagy a nők csalják meg inkább a párjukat?

Figyelt kérdés
Szerintem a férfiak gyakrabban lépnek félre vmiért. :D
2010. aug. 5. 10:41
1 2
 1/20 Holdtündér válasza:
92%

Ezt nem lehet eldönteni.

Mindkét nemben vannak nem hűséges típusok.

Most nő létemre védenem kellene a saját nemem, és a férfiakra fogni mindent, de szerintem az nem lenne valami okos dolog.

2010. aug. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
59%
szerintem is a pasik, de nemtudom miért:D
2010. aug. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
De nőkkel lépnek félre. :) Kevés pasinak szingli a szeretője, és kevés férjes asszonynak van egyedülálló barátja.
2010. aug. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
hehe :):)
2010. aug. 5. 10:45
 5/20 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem a férfiak.

Ámbátor úgy látom, sokszor csak szájhősködnek, nem is igaz, amit hódításaikról beszélnek.

Egyszer azt hallottam, pasitól!, azok a legnagyobb csalók, akikről nem is gondolnánk. Mi, nők.

Ez elég ijesztően hangzik.

2010. aug. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
63%
ez jó kérdés. én voltam már ilyen helyzetben is, de olyanban is. volt már egy pár kapcsolatom és a tapasztalat az, hogy a nő is van, hogy félrelép, de a férfi gyakrabb. miért? talán mert a férfiak egy idő után vágynak az újra, ha már gyerek van, akkor nem olyan minden mint volt, stb. több ismerősöm is van, szinte mindegyik megcsalta már a párját/férjét/feleségét. a legtöbb egy átmulatott ittas éjszaka után. de volt, akiknek konkrétan szeretői voltak, mert egy nő neki nem elég. erre persze a házassága alatt jött rá. szerintem mi nők csak akkor lépünk félre, ha már minden kötél szakad és nem kapjuk meg a biztonságot a szeretetet a gyengédséget a párunktól. de csak a legvégső esetben, hiszen mi nők szeretjük megbeszélni a problémákat, ellentétben a férfiakkal. tisztelet a kivételnek!. de én mindezt tapasztalatból írom és a környezetemben lejátszódó eseményekből. én százalékban így tenném: a nők félrelépése 35%, a férfiak 65%. nekem ez a véleményem. 30/N
2010. aug. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
51%
Szerintem meg a nők, annyi h nagyobb titokban csinálják:D
2010. aug. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%

Szeretném azt mondani hogy a pasik, de az nem lenne igaz

kb ugyanannyi nő lép félre minat amennyi pasi :S

2010. aug. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem az amelyik nem megy haza időben munka után.
2010. aug. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem inkább a pasik. Egy pasi minél több nővel volt már, annál menőbb a többiek szemében, egy lány pedig minél több pasival volt, annál nagyobb rib@nc... Elég gáz ez a hozzáállás, de én ezt vettem észre.
2010. aug. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!