Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a férfiak vagy a...

Szerintetek a férfiak vagy a nők csalják meg inkább a párjukat?

Figyelt kérdés
Szerintem a férfiak gyakrabban lépnek félre vmiért. :D
2010. aug. 5. 10:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
73%
Tapasztalatom szerint a férfiak.A barátom tapasztalata szerint egyértelműen és összehasonlíthatatlanul a nőszemélyek:)
2010. aug. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
50%

10:51-es

Nem csak munka után lehet félre.....-ni?

2010. aug. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
56%
én nő vagyok,de szerintem a nők inkább megcsalosabbak mint a férfiak.
2010. aug. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
91%
sokan azt mondják, hogy a férfiak, mivel nagyobb a csábítási lehetőség. hiszen a nők "kitesznek" mindent a kirakatba, a férfiak meg csak lesnek. de ők nem úgy öltöznek, nem úgy viselkednek. szóval ez már egy indok. meg a férfiakat hamarabb hajtja a vére, mint a nőket. és a férfiakat hamarabb beletudja vinni ebbe egy haverja, mint egy nőt a barátnője. de persze mindez attól is függ, hogy ki milyen típus, milyen beállítottságú.
2010. aug. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
61%

A nők. Hogy miért? Képesek olyan kifinomult technikákkal dolgozni h a férfiban fel sem ötlik h esetleg mással csalják őket. A férfin rögtön meglátszik, megváltozik a viselkedése. Egy nő olyan pofátlanul tud hazudni, szeme se rebben. Egy férfi erre nem képes.

22/L

2010. aug. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Hát... lehet, hogy van benne vmi... :D
2010. aug. 5. 11:37
 17/20 anonim ***** válasza:
42%
a férfiak... ez tény...
2010. aug. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
79%
Bocsi de az én régi pasim is szemrebbenés nélkül hazudott. Persze ki is dobtam.
2010. aug. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
73%

Ha CSAK ebből az oldalból indulok ki, akkor a férfiak. Amúgy is rájuk szavaznék, mert ők azok, akik szexéhesebbek, könnyen beindulnak a látványra is, és ha a f.sz feláll az ész megáll.

Nem mondom, hogy nincs félrelépő nő, de szerintem kevesebb.

2010. aug. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Az igaz, hogy a pasik jó nagy ku*rvák, azaz hímringyók, és a farokkal gondolkoznak, de ugyanannyi elhanyagolt nő is van, aki szeretne egy kis "szeretetet" átélni.


Én úgy gondolom: a pasik 50%-a, és a nők 50%-a hűtlen egyszer legalább.

Minden hűtlen nőhöz tartozik egy hűtlen csődör is.

2010. aug. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!