Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tehetném jóvá?

Hogyan tehetném jóvá?

Figyelt kérdés

Voltak gondjaim mostanában, de közben összejöttem egy férfival, akibe teljesen belehabarodtam. Elég nagy köztünk a korkülönbség, de engem nem zavar egyáltalán.


Folyton mondta, hogy "Szeretlek", de nem igazán tudtam rá koncentrálni olyan nagy problémák adódtak a családomon belül. (közeli családtag halála, anyagi gondok...) :( Ez az első igazán komoly kapcsolatom. Nem érzi, hogy én oda lennék érte és most hűvösebbé vált velem szemben. Megemlítette, hogy én ritkábban mondom, hogy szeretem Őt. Már fel se hív. Hiába mondtam, hogy ne haragudjon rám, úgy látszik megsértődött.


Be szeretném mutatni a szüleimnek, de nem tudom, hogy ez jó ötlet-e vagy várjak még egy kicsit. Úgy látszott ő lelkesedik az ötletért. (1 hónapja vagyunk együtt)


Mivel engesztelhetem ki? Nem akarom elveszíteni. :(


L/18


2011. jún. 21. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát állj elejébe és mond el mit érzel iránta, és ha igazán szeret megfogja érteni, hogy más gondok miatt, nem jutott rá annyi figyelem. De akkor ettől arra fele te is állj másképpen a dolgokhoz. Mutasd be a szüleidnek, főzz neki egy finom vacsorát, kacérkodj vele és súgd a fülébe, hogy szereted. Sok sikert
2011. jún. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mennyivel idősebb? Főzz neki valami fincsit! És mutasd be a szüleidnek!
2011. jún. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!