Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most olyan rosszul érzem...

Most olyan rosszul érzem magam. Hogyan tehetném jóvá?

Figyelt kérdés
Az 5-es uncsim hozzám jött, hogy kérdezzem ki a leckét. Mindig az anyjához szokott menni de most nem tudta rendesen ezért inkább hozzám jött mert tudta, hogy nem rakom oda tanulni. Este feltevődött ez a téma én meg megmondtam, hogy nem tudja rendesen a leckét. Most megint oda van rakva tanulni. Nem a legjobb tanuló, de már év vége van úgysem fogják kikérdezni. Nem tanult sokat, de ez neki már extrém. Nincs türelme, meg nem is szereti a tantárgyat. Most annyira bánom, hogy elmondtam az anyjának.
2011. jan. 17. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Maximum félév vége. Hosszútávra vetítve jól cselekedtél, nyugodj meg. Ő is be fogja látni jópár év múlva, hogy a saját érdekében tanul.
2011. jan. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Óóóóó dehogy...lehet, hogy ma megtanulja de pár hét és már azt sem tudja, hogy miről van szó. Én is voltam ötödikes...engem nem kérdeztek ki, nem is tanultam csak egy-egy órára amikor sejtettem, hogy felelek de így felnőtt(tebb) fejjel nem is bánom.
2011. jan. 17. 19:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem rosszabbul éreznéd magad, ha holnap feleltetik, egyest kap, és még téged is okolnak, mert te kérdezted ki.

Ennek ez a lényege, nem az, hogy jól érezzétek magatokat.

2011. jan. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia, ne emészd magad, helyesen tetted, hogy szóltál. Mi lenne ha másnap rossz jegyet kapna, s akkor milyen rosszul éreznéd magad miatta, h. a Te hibád miatt kapott olyan jegyet. szerintem vegyél neki egy csokit kiengesztelésképpen, h. jobban menjen neki a tanulás.
2011. jan. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...remélem igazatok van.
2011. jan. 17. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!