Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor fekszenek a gyerekeid?

Mikor fekszenek a gyerekeid?

Figyelt kérdés
14-15 éves.. vagy akár csecsemő.:)
2011. jún. 21. 00:18
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
77%
15 évesen már nem irányítják nálam, de mindjárt megyek aludni magamtól is, mert holnap kelnem kell.
2011. jún. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:

köszönöm.:-))

Jóéjt.:))

2011. jún. 21. 00:27
 3/47 anonim ***** válasza:
100%
9-kor és 1,5 éves.
2011. jún. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
Köszönöm:-))
2011. jún. 21. 00:31
 5/47 anonim ***** válasza:
77%

nekem nem mondják meg ezért éjjel 11 és hajnali 4 között :D

16/fiú vagyok

2011. jún. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
90%

25 éves vagyok, és elmesélem:


Kb 3-4 éves koromig 8-kor kezdték az altatásomat, hogy tízig befejezzék, ugyanis nagyon rossz alvó voltam. Ezt onnan tudom, hogy rengeteg élénk emlékem van babakoromból, és emlékszem arra a folyamatosan ismétlődő emlékre, hogy mindjárt tíz óra, hogy még mindig nem alszik.

Ezt nagyobb koromban, óvodásként értettem meg, hogy mi az, hogy tíz óra. Akkor tanultam meg az órát. Így amikor nagy türelemmel még mindig altattak engem, már magamtól ijedtem meg, hogy jéé, mindjárt tíz óra, és még mindig nem alszok, pedig kéne, ezt biztos baj. Egyszer úgy nyugtattak meg, hogy nem baj. Kb fél 11-ig azért mindig elaludtam.

Jött az iskola, tanulás, fürdés, 9-10 felé egyszerre feküdtünk le, itt bezzeg már nem kellett altatni, aludtam, mint a kisangyal, tanulás után. Nyáron volt, hogy 11 felé aludtam el, a hosszabb és melegebb nappal miatt.

Felsőben és gimiben kollégista lettem egy másik városban, ott 5. és 6. osztályban 9-kor volt takarodó, 7. és 8. osztályban fél 10-kor, gimnáziumban pedig 10-kor. 18 évesen, 12.-ben volt, hogy tanulás miatt fennmaradtam éjfélig, egy óráig is, érettségi előtt 2-3 óráig is, de egy alkalom volt, hogy elaludtam az iskolában és beleestem a kémcsövekbe, úgyhogy soha többet. De megérte, mert kitűnővel érettségiztem.

Érettségi után, egyetemen rendszeres volt az éjfél, utána rendszerint kidőltem, nyaranta viszont nem volt ritka a hajnal sem, főleg, ha voltunk valahol.

Most megint egyetemista vagyok, és azért tudok itt írogatni, mert vizsgaidőszakban végigtanulom újabban az egész éjszakát, és nappal alszom, amikor megtehetem, de rendes időszakban, az év egyéb napjain igyekszem éjfélig ágyba kerülni.

Ha ennek is vége lesz, visszaállok a 10-11 órára, mert a szervezetem ezt igényli. Pont, mint babakoromban.

A kör bezárult :-))

2011. jún. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:

00:33-as köszönöm szépen:-) az én 16 éves lányommal is pont ugyanez van:))



00:35-ös Nagyon szépen köszönöm a kielégítő választ!!:))

2011. jún. 21. 00:37
 8/47 anonim ***** válasza:
88%

Én még nem alszok,de nem sokára lefekszek..:DD

15/L

2011. jún. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
Hát akkor jóéjszakát neked is!!:-)))
2011. jún. 21. 00:41
 10/47 anonim válasza:

Nekem sem mondják meg már, akkor megyek, amikor álmos vagyok, főleg most szünetben. Ha suli van, akkor is csak annyit mondanak, hogy időben feküdjek.

Most még nem vagyok álmos, szóval nem tudom, mikor megyek. :D Általában 2-3, de van, hogy 4.

16/F

2011. jún. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!