Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jópofa beszólásokat...

Milyen jópofa beszólásokat mondtak már a gyerekeid, unokáid?

Figyelt kérdés

Az én két kedvencem:Karácsonyi ebédnél unokahúgom eszi a répát,mert mindenki azt mondja neki,hogy ettől megtanul fütyülni.Megeszi az összeset ami a levesben volt és aztán 1-2 próbálkozás után megszólal:Ez a répa szart sem ér :D

A következő:Évek óta nem estem teherbe ami nem volt titok a kicsi előtt sem.Mosogatás közben azt veszem észre,hogy bámul.Kérdezem tőle,mit nézel angyalkám?Erre ő:Nem csoda,hogy nem esel teherbe,hisz olyan vékony vagy,hogy nem fér el benned a gyerek :D


2010. szept. 29. 18:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

Itt már van néhány aranyos történet :)

2010. szept. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Áá ezek aranyosak :D

Engem a fiam egyszer úgy beégetett a bölcsiben, hogy hihetetlen... Tudni kell, hogy én néha úgy hívom a kukoricát, hogy kuki. Gyakran szoktunk enni, pl. kukorica salátát meg ilyeneket. Egyik nap vittem be a fiam a bölcsibe, és jó hangosan elkezdte mondogatni a gondozónőknek, hogy "Anya szereti a kukit!" Ááááá, én azon gondolkoztam, hogy hova ássam el magam :D Úgy néztek rám... én meg persze kezdhettem magyarázni, hogy miről van szó.

2010. szept. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%

Én mondtam még pöttömként, mikor nagyimat ugratták, hogy milyen duci, hogy "az én nagyikám nem is kövér, csak egy kicsit sokat evett".

Az unokatestvérem mondta, mikor mákos tésztát rakott elé a mamája, hogy: "nem kérek koszos tésztát". :)

2010. szept. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A fiamnak a Máv korház, mák korház volt.
2010. szept. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Gergőt orvohoz kellett vinni, mert begyulladt a szeme. Tomi is vele ment. Az orvosnál maga elé taszigálta az öccsét és így szólt az orvoshoz: "Nézd meg, piros a szeme..., ugye kiveszed neki?...
2010. szept. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

ez a kukis és a "nem fér el benned a gyerek" sztorik nagyon jók!igazán jót kacagtam rajtuk!!!!


az én lányom még csak szavakat mond ,20 hónapos.de halandzsázni azt már folyékonyan tud.remélem neki is lesznek ilyen jó beszólásai amire lehet majd emlékezni!


24N

2010. szept. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Tom a szülei között aludt /néha megengedik/. Reggel így ébredt: "Hű, akkorát aludtam, hogy egész beleizzadtam". Kiderült, hogy éjszaka bepisilt és az egész ágy anyástól-apástól csupa "víz" volt.
2010. szept. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Mikor kicsi voltam:

1.Anyu, hány Hold van?

Egy.

A másikat most készítik? :)


2. Anyu a fiúknak fuszulykájuk van?

Igen.

(mire bemegyek a szobába bátyámhoz)

Hallmám, mutasd meg! :)



3. Párom unokahúga mondta, mikor képet csináltunk.

Ágnes, ne csiperkedj!


4.A kis unokatestvére a páromnak elesett, véletlenül fellökte a testvére (Csenge)), mire elkezdett sírni mindkettő.

Erre odamegy a harmadik testvér: , te miért sírsz? Nem neked fáj! :D


5. Kiskoromban elestem, betörtem a fejem. (persze tiltott lépcsőn futkároztam le-fel)

A baj megtörtént, sírtam és közben mondtam:

Nem én voltam, másik gyermek volt:))

2010. szept. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%
Uncsim 3 éves volt, mikor történt a következő eset: Már nagyon rosszul viselkedett otthon, és az anyja összeszidta, ő meg bezzeg egyből visszafeleselt. mondja neki az anyja, hogy 'Ne feleselj!' Váalsz:De, fejeselek! Aztán ez a Ne feleselj mondat elég sokszor elhangzott otthon, aztán az anyja megunta, és mikor valamit visszaszólt neki a kicsi, akkor nem válaszolt, csak mosogatott tovább. Erre Gergő: Na mi van anya? Mért nem mondod, hogy ne feleseljek?
2010. szept. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%

Az én unokatesóm így káromkodott gyerekkorában: Kuisten bastanát!


Mindenki kitalálhatja mit szeretett volna mondani. :P

2010. szept. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!