Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jópofa beszólásokat...

Milyen jópofa beszólásokat mondtak már a gyerekeid, unokáid?

Figyelt kérdés

Az én két kedvencem:Karácsonyi ebédnél unokahúgom eszi a répát,mert mindenki azt mondja neki,hogy ettől megtanul fütyülni.Megeszi az összeset ami a levesben volt és aztán 1-2 próbálkozás után megszólal:Ez a répa szart sem ér :D

A következő:Évek óta nem estem teherbe ami nem volt titok a kicsi előtt sem.Mosogatás közben azt veszem észre,hogy bámul.Kérdezem tőle,mit nézel angyalkám?Erre ő:Nem csoda,hogy nem esel teherbe,hisz olyan vékony vagy,hogy nem fér el benned a gyerek :D


2010. szept. 29. 18:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm kislánya előadást tartott nekem a Barbie magazinból. Részletesen magyarázta, hogy ki kicsoda, és ki kivel hál, én már az első két szereplőnél elveszítettem a fonalat. A kislány a végén visszakérdezte a szereplőket, én pedig égtem, mert nem tudtam semmit. Nagy komolyan rám nézett, és megszólalt: "Csacsi kis barátom..." - majd otthagyott.
2010. szept. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Jókat nevettem,imádom az ilyen sztorikat.Édesanyám azt mesélte,hogy amikor én kicsi voltam a következővel állítottam haza az oviból:

Anyu!!Én a te lányod vagyok ugye?

A:Igen,persze.

Én:És te az én anyukám vagy?

A:igen

Én:És Klárika az én nővérem?

A:igen,az

Én:És mama a te anyukád?

A:igen

Én:Értem,akkor már csak azt nem tudom,hogy apu mit keres itt.

2010. szept. 29. 19:37
 13/18 anonim ***** válasza:
89%

Ez már inkább olyan kamaszos beszólás volt, de azért nagy sikert aratott:

Apukám egyik Húsvétkor tojást festett, de valamiért meglehetősen zöldre sikerültek. Kisebbik fiam, amikor meglátta őket, csak ennyit szólt:

- Papa! Ezeket a tojásokat a paksifüles hozta?

2010. szept. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Kishúgom mondta mostanában:

(bilin ül)

-Jaj,gyeje máj én itt vájok te meg ott tücsörögsz.


Ismét a kishúgom:

Hosszas köhögés után megjegyezte: Félre nyelvem. (Félre nyeltem)

2010. szept. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
A lányom öt éves volt, mikor meghalt az apai nagyanyja. A temetési beszédben elhangozott, hogy "ott bábáskodott a szocializmus születésénél". A kislányom otthon megjegyezte: "Nem is tudtam, hogy a nagymama bábaasszony volt..."
2010. szept. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

10 éves voltam,mikor a Velencei tón nyaraltunk,szüleinkkel és szüleink barátaival.Este fele volt a szülők,barátok a sátorok mellett összeülve beszélgettek.A szomszéd sátorban sugdalozott a nővérem egy másik lánnyal.

"te szűz vagy még?"

"nem de el ne mond senkinek!"

"még anyukád sem tudja?"

"nem,de ha kiderül engem kinyirnak!"

Átgondoltam az egészet és nagyon megijedtem,lehet engem is kifognak nyírni.Kiszaladtam a sátorból és hangosan anyuhoz szegeztem a kérdést.

"anyu én szűz vagyok?"Volt aki félre nyelt alig tudták visszatartani a nevetést.


3éves unokahúgommal siettünk át a zebráb,a zöld már villogott,mikor átértünk ennyit mondott"hú ez meleg volt"

2010. szept. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
:D ez nagyon jó volt!!!!!
2010. okt. 1. 08:08
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Huszonhat éves voltam, hat éves gyerekkel, mikor az unokahugom rászólt az öccsére, hogy köszönj szépen Judit néninek. A gyerek végigmért és lesajnálóan ezt mondta: " Ez neked néni? - ez egy leány..."
2010. okt. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!