Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Papucsot csináltam belőle,...

Papucsot csináltam belőle, eltűnt a szenvedély?

Figyelt kérdés

4 év alatt átalakitottam "tökéletes" férfivé:rá se néz másra,házimunkát végez,mindenben kikéri a véleményem,kezeli a hisztim,bármit megtesz,sokszor kérnem se kell,kitalálja magától..és feleségül akar venni meg 2 szép gyereket,és az álomház is lerajzolva...

Amikor megismerem,ellentéte volt,ez vonzott.

Most meg?

Barátnak tökéletes,de már rosszul vagyok,hogy csak a kedvemben akar járni.


Erre akkor jöttem rá amikor az egyik olyan kollégám kezdett el udvarolni,mint ő volt régen...

Mit csináljak?


2011. jún. 19. 14:40
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

Hát bekakilok menten rajtad kérdező!Még neked áll feljebb?Te csináltad ezt belőle te szerencsétlen!!

Mondjuk azért az is érdekes hogy a nőknek ez sem jó és az sem jó,ha macsó akkor biztos egy bunkó,ha elvégzi a dolgát sz sem jó.Hát ilyet még láttam az a helyzet.No mindegy te dolgod,te csináltad old meg magad!

2011. jún. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Szerintem semmi okod sincs arra, hogy panaszkodj. Te minden szeretet, segítséget megkapsz a párodtól. Ha én töredék részét kapnám a figyelmének, boldog lennék. Úgyhogy szerintem inkább becsüld meg!

21(L)

2011. dec. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:

késő

Azóta lassan fél éve a kédésben emlitett kollégával alkotunk egy boldog párt.

És erősen figyelek,nem akarom megváltoztatni :)

(bár rengeteg mindenben másak,ő már a nay Ő )

:)

2011. dec. 16. 21:30
 44/46 anonim ***** válasza:
Gartulálok,akkor tanultál a hibáidból,hogy nem szabad másokat a saját képünkre formálni,mert az már nem lezs ugyanaz,sok boldogságot nektek.
2011. dec. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 A kérdező kommentje:

Bár igazából szerintem van aki alakitható,befolyásolható,észrevétlenül papuccsé tehető.

az a férfi aki ténylegesen férfi,az nem hagyja magát.

Egyenjogúság hive vagyok,férfi szakmával,de mégis azt vallom hogy nekem kell hogy fel tudjak nézni egy férfira (nem magasságilag persze).


És nem volt igazam,nem az ismeretlen vonzott csupán,hanem a szerelem,ami ellen tiltakoztam egy ideig.az exemtől 4 év alatt nem kaptam annyi szeretetet mint páromtól,soha senkit nem szerettem még ennyire.És működik,végre valaki akivel közös megvalósitható céljaink vannak,nem csupán a "2gyerek,szép házikó,öröm boldogság",hanem konkrétumok,nem "majd",hanem "ekkor és ekkor".

tulajdonképp belőle ha akrnék se tudnék papucsot csinálni,pedig egy érzékeny,imádnivaló ember,aki bármit megtenne értem...addig amig annak van értelme,és jó is.

2011. dec. 16. 22:04
 46/46 anonim ***** válasza:
Amikor válaszoltam a kérdésre, láttam,hogy régebbi de nem gondoltam arra,hogy azóta megváltozott minden. Szóval gratulálok, a lényeg, hogy megtaláltad az igazi Ő-t! :-)
2011. dec. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!