Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Papucsot csináltam belőle,...

Papucsot csináltam belőle, eltűnt a szenvedély?

Figyelt kérdés

4 év alatt átalakitottam "tökéletes" férfivé:rá se néz másra,házimunkát végez,mindenben kikéri a véleményem,kezeli a hisztim,bármit megtesz,sokszor kérnem se kell,kitalálja magától..és feleségül akar venni meg 2 szép gyereket,és az álomház is lerajzolva...

Amikor megismerem,ellentéte volt,ez vonzott.

Most meg?

Barátnak tökéletes,de már rosszul vagyok,hogy csak a kedvemben akar járni.


Erre akkor jöttem rá amikor az egyik olyan kollégám kezdett el udvarolni,mint ő volt régen...

Mit csináljak?


2011. jún. 19. 14:40
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, nem is az a gond, amit te annak tartasz. Csak csábít az ismeretlen, a titokzatos, az új. Mert a megszokott, kiismert már unalmas, közel sem dob fel annyira. Kár szidni ezért, ugyanis az emberi természet így működik.
2011. jún. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan,hogy papucs.Utálom ezt a szót!Szerelmes és alázatos férfi van,meg erőszakos nő maximum.

Egyébként szakíts a pároddal,jobb lesz Neki,jobb lesz Neked.

Próbáld meg a kollégáddal,de egy valamit fogadj meg:NE akarj soha senkit megváltoztatni,fogadd el olyannak,amilyen!Ez az önzetlen,tiszta szerelem,szeretet.Anélkül soha nem leszel boldog,csak egy boldogtalan,hisztis nőszemély,aki nem találja önmagát.

2011. jún. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
Máskülönben ez a kérdés szerintem is jó eséllyel kamu,és a provokálás a cél.
2011. jún. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen meguntad, ehhez nem biztos hogy köze van az "átváltoztatásnak". Senki sem olyan 4 év után otthon kinyúlt pizsiben, mint az első randikon rózsával a kezében. Ha nem csak szenvedély van, hanem szeretet is, akkor ez nem okoz problémát. Ellenkező esetben bizony rájövünk, hogy jé, ő és csak egy ember, nem több...
2011. jún. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:

papucs...ez szép tőled.gondolom azert nem megy a haverjaival mert te vagy a mindene.biztos nagyon szeret téged.de ha nem kell hogy normálisan szeressenek akkor hagyd ott.sajnálom szegényt.keress egy bunkót.aztán egy év múlva panaszkodj hogy "mindig a haverokkal lóg,vagy otthon nem segít semmit,nem figyel rám"

fordított helyzetben mit szólnál,ha te mindent megtennél érte ő meg rinyálna hogy uncsi vagy?te se tudod mi kell neked.de döntsd el gyorsan,több időt ne pazaroljon rád.

2011. jún. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 A kérdező kommentje:

Nem kamukérdés,csak nem ülök 24 órát a gép előtt,és párom sem látja hogy ide irogatok,nem akarom megbántani.


15:51: neki van fekete és fehér...vagy együtt vagy külön

16:08: nem fog menekülni... 2 dolog után menekülne,ha megcsalnm vagy a szüleit bántanám,ezeket sosem tenném,minden mást megbocsát...

16:49: azért annyi van bennem,hogy ha egyszer vége,akkor az nem ugy hogy egyik percről a másikra és hogy mert már nem látom férfiasnak...hanem szépen finoman,kiszerettetem magamból

2011. jún. 20. 07:01
 37/46 A kérdező kommentje:

17:01: tudom,hogy a kollégámban csak az ismeretlen vonz,1 hét után kiakadnék dolgain...de amig nem él együtt két ember,addig ismeretlen,vonzó

17:37:érdekes módon,se párom nem volt alázatos férfi,se én erőszakos nő...amig össze nem költöztünk.Kollégámmal meg nem próbálok meg semmit,meló az első,nincs kedvem újat keresni emiatt.

És nem kamu,sajnos nem


20:24: rózsák már az elején se voltak,csak apróságok,mármint gesztusok,amik elkoptak.A szerelemből semmi nincs,de részéről se,csak szeretet.De nincs a hátunk mögött 30 év házasság meg 2 gyerek hogy ilyen hamar ez legyen...Huszonéves vagyok,izgalomra vágyom.


21:53: a "mindig haverokkal lóg,sosem segit otthon" és a "mindig rajtam lóg,mindent megcsinál" között van egy köztes emberréteg azért

2011. jún. 20. 08:00
 38/46 anonim ***** válasza:
Ültök a kakiban.Ez nem párkapcsolat már,te se szereted ő se téged,de van két kötelző szex...Na ebbe szüljél még gyereket is ,és meglesz a tipikus magyar család.
2011. jún. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:

és sajnos igazad van

és az a rossz,hogy ezt a példát láttam


szerelem nulla,csak a megszokás:(

2011. jún. 20. 13:39
 40/46 anonim ***** válasza:
Akkor inkább a méltó befejezésen törd a fejed. Váljatok el szépen, és mindegyikőtök keressen olyan párt, akivel boldogan élne együtt.
2011. jún. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!